Hotelliarvustus: Nordtooder

Tegemist on väliselt täiesti mittemidagiütleva öömajaga otse Kärdla keskväljakul. Kahekordne punane, veidi väsinud puumaja, mis on veidi üles kõpitsetud. Allkorrusel on restoran puhastatud puuseintega suures saalis. Aga üleval, teisel korrusel asuvad numbritoad.

Need numbritoad on aga omaette klass. tegemist on kahekümnendate sisekujundusega, kus kõik detailid püüavad järgida selleaegset sisekujundust.

Isegi lülitid ja seinakontaktid on mustad ja ümmargused, kuigi pärit veidi uuemast ajast. Nagid, mööbel, ukselingid ja tapeet on kõik väga tuttavad, kui näiteks kellegi vanaema majakeses on need säilinud.

Televiisoritega aga pole õnnestunud kahekümnendaid jäljendada. isegi mitte üheksakümnendad pole siin jutuks. Toad on väiksed ja ruumi kokkuhoiu mõttes on seinale pandud LCD-telerid, mida ei kohta isegi mõnedes lääne nooblimates hotellides (veel). Samuti on olemas WiFi, mis on Hiiumaa jaoks loomulik, sest algas ju sealt kunagi kogu maa internetiseerimine.

Kohti pole palju, kuues toas majutab ca 12 inimest. Lisavoodite jaoks ruumi napib, kuid põrandale madratsile saab mõne lisainimese panna küll. Kogu maja maksab suvehooajal 4800 krooni. Tubade kaupa maksab öömaja Kärdla kesklinnas kahele aga alates 600 kroonist ööpäev.

PLUSSID

  • stiilne interjöör
  • LCD-telerid
  • kesklinnas

MIINUSED

  • kallis
  • puudub saun jm lisateenused
  • vähe tube
Asukoht

58.997793, 22.746302000000014

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.