Reklaam Reisijututoas

Oleme MTÜ (mittetulundusühing) ja see sait pole äriliselt üles ehitatud. Sellegipoolest on meil kulutusi, et seda veebi üleval pidada, käia matkaradasid kaardistamas, osta selleks GPSe ja muud varustust. Me teeme seda teadliku reisimise huvides ja keegi selle eest palka ei saa. Et meid toetada, võiksime küsida lihtsalt otseannetusi meie pangaarvele, kuid saab ka vastastiku kasu tuua, näiteks bännerit reklaamiks tellides.

Bännerreklaam

Reisijututoas saab tellida reklaami läbiva suure bännerina kõigil lehtedel (468x60 pikselit, aga see pole dogma - muud suurused võib eraldi kokku leppida) või paremas veerus mõõtmetega 150x70 pikselit (võimalikud ka muud suurused, lepime kokku).

Suure bänneri reklaam läbivalt maksab 35 € nädal.

Paremas veerus maksab responsive banner 15 € nädal.

Kampaaniareklaam

Kampaaniareklaamiks oleme oma veebipinda pakkunud läbi Smartadi. Sel juhul näidatakse kas flash-animatsiooni erilahendusena või standardformaadis bännerit igal lehel suure bänneri kohal. Küsi neilt pakkumist.

Reklaamiagentuuridele kehtivad soodustused, nagu ikka.

Jaanuaris 2008 oli Reisijututoa unikaalseid külastajaid 14222 (Google Analyticsi andmetel).

Tasumine MTÜ Reisijutud arvele.

Küsi lisa ja saada kiri info -ät- reisijutud.com (asenda vajalikud märgid e-posti aadressis).

See ülalolev pilt on küll meie vanast veebist, aga uues on jäänud kõik enam-vähem samaks: üks keskmise veeru bänner keskmise veeru alguses päise all ja parema veeru bännerid kas parema veeru alguses või blokkide vahel. Järgmise reklaamitellija bänneritega veebist teeme kohe ka ekraanipildi ja paneme siia näidisena üles, kuidas reklaam uues veebis välja näeb.

Kui soovid omale uut veebi või muud abi võrgumaailmas, siis MTÜ Reisijutud võib aidata.

Võtke meiega ühendust! GSM 5166651.