Reklaam Reisijututoas

Oleme MTÜ (mittetulundusühing) ja see sait pole äriliselt üles ehitatud. Sellegipoolest on meil kulutusi, et seda veebi üleval pidada, käia matkaradasid kaardistamas, osta selleks GPSe ja muud varustust. Me teeme seda teadliku reisimise huvides ja keegi selle eest palka ei saa. Et meid toetada, võiksime küsida lihtsalt otseannetusi meie pangaarvele, kuid saab ka vastastiku kasu tuua, näiteks bännerit reklaamiks tellides.

Bännerreklaam

Reisijututoas saab tellida reklaami läbiva suure bännerina kõigil lehtedel (468x60 pikselit, aga see pole dogma - muud suurused võib eraldi kokku leppida) või paremas veerus mõõtmetega 150x70 pikselit (võimalikud ka muud suurused, lepime kokku).

Sisuturundus

Reisijutud.com avaldab ka vastavalt märgistatud tasulisi sisuturunduslugusid üldises uudisvoos. Tasu on ühekordne, artikkel jääb Reisijutud.com lugude arhiivist kättesaadavaks määramata ajaks.

Tasumine MTÜ Reisijutud arvele.

Küsi lisa ja saada kiri info@reisijutud.com.

Reklaam Reisijutud.com lehel.

See ülalolev pilt on meie veebist, aga tellida saab ka muid lahendusi. Üks keskmise veeru bänner keskmise veeru alguses päise all ja parema veeru bännerid kas parema veeru alguses või blokkide vahel on tavalised nädalatasuga reklaami näitamise kohad. Küsi pakkumist.

Kui soovid omale uut veebi või muud abi võrgumaailmas, siis MTÜ Reisijutud võib aidata.

Võtke meiega ühendust! info@reisijutud.com