Reisijutud - teejuht võrgumaailma

Käsmu Meremuuseumi juhataja Aarne Vaik muuseumi sildi juures sülearvutiga.
Foto: Toomas Tuul.

Internet kui ülemaailmne arvutivõrk on üks osa 21. sajandi maailmast. Oluline osa. Nii nagu me kõik tahame oma ettevõtmistel lasta hea välja paista - hoiame korras oma välimuse, kodu ja kontori - nii peame muretsema ka selle pärast, kuidas me internetis välja paistame.

Reisijutud.com ehk Reisijutud MTÜ (vaata lähemalt) esindab väikest seltskonda inimesi, kes üht- või teistpidi teevad tööd võrgumaailmas ja oskavad aidata korraldada asju internetis.

Teenused, mida pakume

Internetiturundus: sotsiaalvõrguturunduse, asukohapõhiste mobiililahenduste turunduse, sisuhalduse, veebikampaaniate ja IT alaseid konsultatsioone, korraldame huvilistele ka kursuseid.

SEO ehk otsimootoritele optimeerimine ja SEM ehk otsimootoriturundus: oleme teinud mitmete suurte veebide otsimootoritele optimeerimist ja parandanud tulemusi suuremates otsimootorites vastava koodi paigaldamisega kodulehele või sisu optimeerimisega.

Ehitame kodulehti: valmistame kodulehti, portaale, meililiste, uudiskirju, broneerimissüsteeme, sündmuste kalendreid, kaardirakendusi.

Mõnikord müüme ka e-poes asju.

Toimetame ja loome tekste: teeme tõlkeid inglise keelest eesti keelde, aitame sisuhaldusega erinevatel vabavaralistel platvoemidel (Wordpress, Joomla, Drupal), uuendame veebide sisu, koostame turunduslikke ja reklaamtekste. Nii me ise kui meie partnerid, kes on pika ajakirjandusliku kogemusega, võivad aidata teil blogi pidada, veebilehte uudiseid teha, Twitterisse teateid saata või sotsiaalvõrkudes (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIN) osaleda. Ka pressiteadete, kliendilehtede, raamatute, mobiilirakenduste ja uudiskirjade valmistamise kogemus on meil täiesti olemas.

Valmistame multimeediat: teeme fotosid, matkaradade kaarte, uute teenustena ka videoklippe, veebiülekandeid, animatsioone (timelapse), veebikaameraid.

Füüsiliste võrkude vallas on meie heaks koostööpartneriks Scalewireless.

Meiega seotud ettevõtmisi:

www.reisijutud.com
www.looduskalender.ee
www.o-mag.ch - tegemisel
www.itrotid.ee
www.looduseomnibuss.ee
www.kasmu.ee
www.loodusring.ee
www.virufolk.ee
(Hotell Trapp - suletud)

www.lahemaa.info
www.beritkontsert.ee
www.am.ee
www.esku.ee
www.ehedad.ee
www.kultuub.ee
(Tallinna TV - nende esimene, vana veeb)

Kui huvi meiega koostöö vastu, siis võtke alljärgnevatel kontaktidel ühendust. Alustuseks tuleb kaardistada teie vajadused ja võimalused, kuid lihtsamate ettevõtmiste puhul me selle eest tasu ei küsi.

Kaido Einama
info@reisijutud.com
MTÜ Reisijutud juhatuse esimees