Reisipood ja kuulutused

Reisiteemalised kuulutused. Müük, reisipood.

Lisa uus kaup siit! Reisikuulutused on tasuta.


MÜÜDUD: vastupidav Android - HTC Legend

Reisile on ikka head vastupidavat telefoni vaja. HTC Legend on legendaarne selles mõttes, et esimesena tehti just sellele telefonimudelile alumiiniumist unibody ehk ühest tükist välja treitud metallkorpus. Sama tehnoloogiaga, nagu esimene unibody korpusega MacBook.

Hind: 75 eurot

Telefon on paraja käepärase suurusega, hea selge ekraaniga, korpusest käib ära vaid allservas olev kitsas luuk. Seega ei satu mustust ja tolmu niisama lihtsalt telefoni sisse ja maha kukkudes ei lenda tagakaas koos akuga minema, sest tagakaant polegi - kõik on ühes tükis.

Telefon on kasutatud. Vastavalt sellele on ka kulumisjälgi - paar iluveaks nimetatavat sälku-kriimu alumiiniumkorpuses. Ekraan on aga täiesti kriimuvaba. Kõik töötab, mobiil on nii seest kui väljast täiesti töökorras, midagi katki pole. Peal on HTC originaaltarkvara, uuendatud Android 2.2 peale. 

MÜÜDUD! Kahe ekraaniga digikaamera Samsung ST550

Reisipoodi on müügile saabunud jälle üks reisikaamera. Samsung ST550 teeb eriliseks see, et esiküljel on tal teine LCD-ekraan, kust saab näiteks autoportreed tehes ise vaadata, mis pildile jääb. Lisaks saab esikülje ekraanile tuua igasuguseid animeeritud pildikesi ja näiteks loenduri, mis näitab aegvõtteni jäänud sekundeid.

Tagakülge katab peaaegu kogu ulatuses väga hea puuteekraan, millelt saab menüüsid juhtida ja pilte vaadata.

MÜÜDUD! korralik nutitelefon HTC HD2, palju lisasid

MÜÜDUD!

HTC HD2 tuli välja 2009. aastal ja oli tolle aja kohta selgelt ajast ees: 1 GHz protsessor, 4,3-tolline ekraan, Gorillaklaasiga kriimustuskindel ekraan, vastupidav korpus (mida uute, praeguse aja telefonide kohta öelda ei saa). Paraku oli see supertelefon varustatud Windows Mobile 6.5 operatsioonisüsteemiga, mis oli just välja suremas: Microsoft valmistus Windows Phone 7 väljalaskmiseks ja Widnows Mobile´it enam ei arendatud ega uuendatud. 

Õnneks aga on HTC HD2 saanud Androidi arendajate üheks lemmikmudeliks. XDA foorumis on HTC HD2 jaoks kohandatud pea kõik vabalt saadavad platvormid: Android 4, Windows Phone 7 Mango ja Tango, isegi Ubuntu ja Meego jooksevad selle riistvara peal.

Selle pika sissejuhatuse peale aga kommertsteadaanne: selline telefon on siin praegu müüa, üsna soodsalt ja paljude lisadega. 

Hind: 185 eurot

MÜÜDUD! Väga hea reisikaamera Nikon Coolpix S5100

Müüa uus Nikon Coolpix s5100 (korra pakendist välja võetud ja mõned proovipildid tehtud). Kaamera on saadud auhinnaks, endal teine kaamera olemas. Tegemist on väga hea igapäevakaameraga - kvaliteetne, metallkorpusega, kiire ja väike ehk mugav kasvõi taskus kaasas kanda.
 
HIND: 90 €
 
Nikon Coolpix S5100 omaduste hulka kuulub kvaliteetne pildistamine kehvades valgustingimustes, VR värinastabilisaator, 12 megapikslit, HD video (jooksva teravustamisega), viiekordne zoom (28–140 mm), BSS (parima kaadri valija), naeratusdetektor (tuvastab kuni kolm naeratust üheaegselt), pilgutusetuvastus, objekti jälgimine teravustamiseks, 18 stseenirežiimi, teeb ca 200 pilti ühe akulaadimise kohta.

MÜÜA: säästlikud LED-pirnid, 7 W

Müüa kvaliteetsed LED-pirnid, mis sobivad tavalisse, E27 pirnisoklisse. Võimsus 7 W tähendab, et LED-lamp põleb sama eredalt, kui 60-vatine hõõglamp. Töötab 85-260 voldiga, põledes sõltumata pingest sama heledalt. 

HIND: 7 eurot tk
Küsi lisa: kaido@hot.ee

Vastab standarditele CE, RoHS, 3C.
Valgustugevus 650 luumenit.
Sokkel ja tüüp: JDR E27
LED-i värvus: "soe valge" ehk sarnaneb hõõglambile, 3000-4500K ±5 %
LED-i tüüp: 5050 SMD LED-dioodid
Efektiivsus: 80% väiksem voolutarve võrreldes hõõglambiga.

MÜÜDUD. Vastupidav mobiil LG KM900

2009. aasta kevadel oli LG KM900 üks vingematest telefonidest - mahtuvuslik puuteekraan, mitmesõrmeline suurendamine, andmeside 7,2 Mbit/s, iPhone´ilik kasutajaliides... nüüd on see telefon jäänud aga kasutult seisma ja leiaks heameelega uue omaniku.

MÜÜDUD!

Ekraan on praegugi veel konkurentsivõimeline: 480x800 pikslit. Diagonaal 3 tolli. Gorillaklaas ehk eriti kriimustus- ja löögikindel (kogu telefoni kasutamise aja on ekraani katnud veel ka kaitsekile). Korpus alumiiniumist, nikkel-esiservaga. Korpuse vastupidavus on saanud legendiks: Youtube´ist leiab mitmeid videoid, kuidas LG telefoni on hoitud külmkapis, lastud alla kukkuda korrusmaja katuselt, sõidetud üle Opel Corsaga või unustatud terrassile korralikult sabistava vihma kätte. Ikka töötab. Müügiloleva isendiga neid karme katseid läbi tehtud pole.

Asu Reisipood ja kuulutused teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.