Joogid-söögid

Veinireisid, turulkäigud, õlletestid, kõik jookide-söökidega seotud ja gurmaanluse hõnguga ringirändamised või testid.


Esimene Michelini Läti restoranigiid on ilmunud wher2go 22.11.2023 22:19

Foto: Germans Aļeņins, Pixabay

Esimene MICHELINi Läti restoranigiid on ilmunud. Täna avalikustati Läti Michelini restoranigiid, mis toob esile parimad restoranid üle kogu riigi.

Need on TripAdvisori kasutajate arvates parimad toiduelamused maailmas (järg) wher2go 20.07.2023 16:25

Jätkame TripAdvisori ülevaateid lugejate-arvustajate poolt kõige kõrgemini hinnatud tegevuste kohta maailmas. Kui eelmine kord oli juttu Euroopa tipp-atraktsioonidest, siis nüüd on kaetud kogu maailma toiduelamused.

MICHELIN Guide Estonia teine väljaanne on ilmunud, üks restoran sai esimest korda kaks tärni wher2go 25.05.2023 12:17

Michelin esitles oma MICHELIN Guide Estonia teist väljaannet, mille restoranigiidi inspektorid on veetnud veel ühe aasta riigis ringi reisides ja parimaid restorane otsides. MICHELIN Guide Estonia 2023 soovitab kokku 34 restorani, mille hulgas on restoran, mis sai äsja tunnustatud kahe MICHELINi tärniga, üks ühe Michelini tärniga restoran, kuus Bib Gourmands tunnustusega restorani, mille sekka lisandub sel aastal uus restoran ja veel üks uus MICHELINi rohelise tärni tunnustus, mis viib MICHELINi roheliste tärnide koguarvu Eestis kaheni.  

Tripadvisori kasutajate valik: need on parimad sihtkohad 2023. aastal!

Foto: Ulrich Göhler, Pixabay

2023. aasta reisisihtkohtade soovitamiseks hooaja alguses annab maailma suurim reisisoovituste platvorm Tripadvisor välja auhinnad Travellers' Choice Best of the Best Destination Awards, mille eel analüüsitakse igal aastal Tripadvisori miljoneid arvustusi, mille on viimase 12 kuu jooksul oma platvormil esitanud sadadest miljonitest reisijatest koosnev ülemaailmne kogukond.

Rahvas valis: need on selle aasta parimad söögikohad Euroopas ja maailmas wher2go 20.10.2022 18:32

Tripadvisor paneb igal aastal oma kasutajate hinnangute põhjal kokku hetkel kõige kuumemad söögikohad nii piirkondade järgi kui ka kogu maailmas. 

Nüüd on selgunud, milliseid söögikohti eelistati 2022. aasta hinnangutes.

Eesti sai 31 Michelini restorani wher2go 26.05.2022 00:26

 

MICHELIN Guide Estonia esimene väljaanne esitles 31 restorani. Neist kahele restoranile on omistatud üks Michelini tärn, viis restorani saavad Bib Gourmandi auhinna ning kaks on tunnustatud MICHELINI rohelise tärniga nende pühendumuse eest jätkusuutlikule gastronoomiale.

MICHELIN Guide jõuab Eestisse wher2go 08.04.2022 00:46

 

Esimese MICHELIN Guide Estonia restoranigiidi esitlemine toimub 25. mail 2022. Kuid veel enne on MICHELINi inspektorid jälginud Eesti toidumaastikku viimaste aastate vältel ja Eesti liitumisega tõuseb MICHELIN Guide‘is kajastatud sihtkohtade arv 37-ni.

Tallink korraldab septembri lõpus kaldakruiisi

Nii nagu lennufirmad müüvad praegu lennureise eikuskile, on võimalik ka Tallinna sadamas seisvale Silja Europa laevale "kruiisile" minna, ilma et laev sadamast väljuks.

Tallinki kruiisilaevaga Silja Europa on paigalseilamine 25.-27. septembril ka oluliselt odavam, kui merereisil, sest laevale pääseb tasuta ning ostu- ja meelelahutuskeskuse teenuste hinnad on ka kohati poole odavamad.

Koroonajärgne restoranielamus - kasvuhoones wher2go 08.05.2020 23:58

Kuidas tagada sotsiaalne eraldatus restoranis, sest väljas tahetakse ju käia, restoranid peavad ka kuidagi oma äri uuesti käima saama? Amsterdami restoran Mediamatic leidis lahenduse - iga laud paigutatakse eraldi kasvuhoonesse.

Google Maps näitab lähimaid kohti, kust saad endale toidu koju tellida wher2go 06.04.2020 23:46

Kuna praegu pole kogu maailmas eriti võimalik reisida ega väljas söömas käia, on Google täiendanud ka oma kaarti, kus soovitatakse lähimaid söögikohti ja vaatamisväärsusi. Lisandunud on nupud, millega võib leida lähimaid "Take Away" ehk toid ettetellimise ja kaasahaaramise söögikohti või siis kulleriga kojutoomise teenust pakkuvaid restorane.

Asu Joogid-söögid teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.