Araabia ÜE

Araabia ÜE on eestlaste lemmik talvel, kui meil -30, seal +30 kraadi sooja. Hotelli broneerimine Dubais.


Lähis-Ida suurimal tursimimessil uuritakse, kuidas ettevõtlus ja innovatsioon muudavad reisisektorit

Rahvusvahelised poliitikakujundajad ja turismivaldkonna eksperdid kogunevad Araabia Ühendemiraatides 2024. aasta Araabia reisiturule (Arabian Travel Market, ATM), et arutada, kuidas ettevõtlus ja innovatsioon kujundavad ümber ülemaailmset turismitööstust. Järjekorras 31. ATM toimub Dubai World Trade Centeris 6.-9. mail..

ATM 2024 on Lähis-Ida suurim turismimess, kus on võimalus avastada uusi turuvõimalusi, leida investeeringu- ja koostöövõimalusi. Tänavune ATM on siiani suurima osalejate arvuga, eksponentide arv on kasvanud 23% eelmisel aastaga võrreldes.

Eestist lennatakse pühadeks enim Bangkokki, Londonisse ja Dubaisse, aga ka külmale maale

Eesti inimeste lemmiksihtkohad jõuludeks ja aastavahetuseks on sel aastal Bangkok, London ja Dubai, selgub Finnairi statistikast. Talvehooaja populaarsemate lennusihtkohade seas on veel traditsioonilised Euroopa jõuluturud ja suusareisid Soome Lapimaale.

"Talvel läheb eestlane päikest püüdma, olgu siis Bangkokki, Phuketisse või Dubaisse. Euroopa lendudest on populaarseim London. Linnapuhkuse sihtkohade müügihitid on traditsiooniliselt Pariis ja Praha, mis on kuulsad muinasjutuliste jõuluturgude poolest," ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Finnair lendab regulaarselt Dubaisse

7. oktoobrist 2011 alustas Finnair lendamist Araabia Ühendemiraatidesse kolmel korral nädalas regulaarliinina.

Finnairi Balti riikide müügijuhi Guerman Tyvoniouki sõnul on Dubai Eesti reisijatele kahtlemata atraktiivne sihtkoht. “Dubai on kindlasti populaarne sihtkoht sügis-talvisel perioodil kui soovitakse lennata puhkama ning nautima kõrgeid soojakraade, mida näiteks populaarsetes turismisihtkohdades Türgis ja Egiptuses sel perioodil ei ole,” ütles Tyvoniouk.

Reisisiht Araabia Ühendemiraadid

Araabia Ühendemiraatide kodanikud mõtlevad aina rohkem sellele, kuidas säilitada oma rikkust siis, kui nafta otsa lõpeb. Keset kõrbe pole see lihtne. Üks võimalus on kohale meelitada maailma kõige rikkamad turistid – pakkuda neile seitsmetärnihotelle, veealuseid linnu, mäesuusatamist keset kõrbekuumust rajatud jahedas külmkapis.

Araabia turismilinnad ongi tekkinud nagu vanas Araabia muinasjutus: üleöö saavad oaasid keset kõrbe viljakaks kastmisvedelikuga, millel nimeks nafta.

Asu Araabia ÜE teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.