Reisijutud - teejuht võrgumaailma

Käsmu Meremuuseumi juhataja Aarne Vaik muuseumi sildi juures sülearvutiga.
Foto: Toomas Tuul.

Internet kui ülemaailmne arvutivõrk on üks osa 21. sajandi maailmast. Oluline osa. Nii nagu me kõik tahame oma ettevõtmistel lasta hea välja paista - hoiame korras oma välimuse, kodu ja kontori - nii peame muretsema ka selle pärast, kuidas me internetis välja paistame.

Reisijutud.com ehk MTÜ Reisijutud (vaata lähemalt) esindab seltskonda IT- ja meediainimesi, kes üht- või teistpidi teevad tööd võrgumaailmas ja oskavad aidata korraldada asju internetis. Mõned meist on oma esimesed kirjatükid kirjutanud juba 1980ndatel. 

Teenused, mida pakume

Internetiturundus: sotsiaalvõrguturunduse, asukohapõhiste mobiililahenduste turunduse, sisuhalduse, veebikampaaniate ja IT alaseid konsultatsioone, korraldame huvilistele ka kursuseid. Oleme teinud turundusplaane, esitlusi ja seminare turismi-, IT- ja tehnoloogiaettevõtetele, aidanud idufirmadel meediani jõuda ja valmistanud ette tarkvarafirmade kodulehti keerulistest asjadest lihtsalt rääkima. Pikk kogemus on ka sisuturunduse materjalide ettevalmistamisel ja avaldamisel. Võime teha teie firmale blogi ja hoida selle värskena, otsida sinna teemasid ja kirjutada artikleid.

Reklaami saab tellida veebidesse www.reisijutud.com, www.am.ee, www.o-mag.eu ja www.o-mag.ch. Reklaame haldavad MTÜ Reisijutud ja O-Mag OÜ:

Küsi pakkumist, kirjuta info@reisijutud.com.

SEO ehk otsimootoritele optimeerimine ja SEM ehk otsimootoriturundus: oleme teinud mitmete suurte veebide otsimootoritele optimeerimist ja parandanud tulemusi suuremates otsimootorites vastava koodi paigaldamisega kodulehele või sisu optimeerimisega. Klientide hulgas on olnud Eesti turismi- ja tehnoloogiaettevõtted, kuid mitte ainult. Kliente on olnud lisaks Eestile ka Suurbritanniast, Šveitsist ja USA-st, nii reisi-, tehnoloogia- kui tööstusettevõtteid.

Ehitame kodulehti: valmistame lihtsamaid kodulehti (sest keerulisemate jaoks pole meil endal aega ja oskusi, selle saaksime tellida väljastpoolt), portaale, meililiste, uudiskirju, kaardirakendusi. Võta ühendust ja uuri järgi - meil pole küll suurt arendajate armeed, kuid lihtsamaid ja natuke keerulisemaid veebe oleme suutnud teha ka näiteks Eesti suurimale loodusportaalile.

Toimetame ja loome tekste, sest sisuturundus on praegu kõige tähtsam: teeme tõlkeid inglise keelest eesti keelde (saame hakkama tehnoloogiateemade tõlkimisega), aitame sisuhaldusega erinevatel platvormidel (Wordpress, Joomla, Drupal, Voog), uuendame veebide sisu, koostame turunduslikke ja reklaamtekste. Nii me ise kui meie partnerid, kes on pika ajakirjandusliku kogemusega, võivad aidata teil blogi pidada, veebilehte uudiseid teha, Twitterisse teateid saata või sotsiaalvõrkudes (Facebook, Instagram, LinkedIN) osaleda. Ka pressiteadete, kliendilehtede, raamatute, mobiilirakenduste (Android) ja uudiskirjade (Newslist, Mailchimp) valmistamise kogemus on meil olemas.

Valmistame multimeediat: teeme fotosid (pildipank alates aastast 1991), matkaradade teekonnakaarte (Reisijutud.com veebis on üle 300 kaardistatud raja), uute teenustena ka videoklippe, monteerimist, veebiülekandeid, animatsioone (timelapse), veebikaameraid, 360 kraadi fotosid, Google Street View vaateid jne.

Füüsiliste võrkude ja veebikaamerate vallas on meie heaks koostööpartneriks Scalewireless.

Meiega seotud ettevõtmisi:

www.reisijutud.com
www.looduskalender.ee
www.o-mag.ch
www.o-mag.eu
www.itrotid.ee
www.looduseomnibuss.ee
www.kasmu.ee
www.loodusring.ee
www.virufolk.ee
(Hotell Trapp - suletud)
www.lahemaa.info
www.beritkontsert.ee
www.am.ee
www.esku.ee
www.ehedad.ee
www.kultuub.ee
(Tallinna TV - nende esimene, vana veeb)

Kui huvi meiega koostöö vastu, siis võtke alljärgnevatel kontaktidel ühendust. Alustuseks kaardistame teie vajadused ja võimalused, lihtsamate ettevõtmiste puhul me selle eest tasu ei küsi.

Kaido Einama
info@reisijutud.com
MTÜ Reisijutud, peatoimetaja

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.