Reklaam Reisijututoas

Oleme MTÜ (mittetulundusühing) ja see sait pole 100% äriliselt üles ehitatud. Meil on kulutusi, et seda veebi üleval pidada, käia matkaradasid kaardistamas, osta selleks GPSe, kaameraid ja muud varustust. Me teeme seda teadliku reisimise huvides ja keegi eraldi palka ei saa. Et MTÜ-d toetada, võiksime küsida lihtsalt annetusi meie pangaarvele, kuid saab ka vastastiku kasulik olla, näiteks bannerit reklaamiks tellides või sisuturundust tehes.

Bannerreklaam

Reisijututoas saab tellida reklaami läbiva suure bännerina kõigil lehtedel (suurused võib eraldi kokku leppida) või paremas veerus (võimalikud erinevad suurused, lepime kokku).

Sisuturundus

Reisijutud.com avaldab ka vastavalt märgistatud tasulisi sisuturunduslugusid üldises uudisvoos (vaata ilmunud artikleid siit). Tasu on ühekordne, artikkel ilmub esiküljel ja liigub tahapoole, kuid jääb Reisijutud.com lugude arhiivist kättesaadavaks määramata ajaks.

Sisuturunduse ja reklaamiga Reisijutud.com, Am.ee ja O-Mag.eu lehtedel tegelevad MTÜ Reisijutud ja O-Mag OÜ.

Küsi lisa ja saada kiri info@reisijutud.com.

Reklaam Reisijutud.com lehel.

See ülalolev pilt on meie veebist, aga tellida saab ka muid lahendusi. Üks keskmise veeru bänner keskmise veeru alguses päise all ja parema veeru bännerid kas parema veeru alguses või blokkide vahel on tavalised nädalatasuga reklaaminäitamise kohad. Küsi pakkumist.

Kui soovid omale uut veebi, reklaam- ja turundustekste, fotosid või videoid või muud abi võrgumaailmas, siis MTÜ Reisijutud võib aidata.

Võtke meiega ühendust! info@reisijutud.com

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.