Lähis-Ida suurimal tursimimessil uuritakse, kuidas ettevõtlus ja innovatsioon muudavad reisisektorit

ATM

Rahvusvahelised poliitikakujundajad ja turismivaldkonna eksperdid kogunevad Araabia Ühendemiraatides 2024. aasta Araabia reisiturule (Arabian Travel Market, ATM), et arutada, kuidas ettevõtlus ja innovatsioon kujundavad ümber ülemaailmset turismitööstust. Järjekorras 31. ATM toimub Dubai World Trade Centeris 6.-9. mail..

ATM 2024 on Lähis-Ida suurim turismimess, kus on võimalus avastada uusi turuvõimalusi, leida investeeringu- ja koostöövõimalusi. Tänavune ATM on siiani suurima osalejate arvuga, eksponentide arv on kasvanud 23% eelmisel aastaga võrreldes.

Neljapäevase ürituse 50 sessioonil osaleb kokku üle 200 esineja. Turismijuhid kõikjalt  maailmast tulevad kokku, et käsitleda mõningaid sektori kõige pakilisemaid probleeme, sealhulgas tehisintellekti (AI) kasvavat rolli reisitööstuses, lennunduse tulevikku ja hetkeolukorda.

Samuti leiavad aset arutelud, mis hõlmavad teemasid nagu ärireisid, luksusturism, spordiüritused, terviseturism, keskkonnasäästlik reisimine ja palju muud.

ATM Dubai

Araabia Ühendemiraatide säästva arengu aasta ja eelmisel aastal Dubais toimunud ÜRO kliimamuutuste konverents (COP28) on toonud ATM 2024 põhifookusesse just valdkonna jätkusuutlikkuse. Püütakse leida vastuseid küsimustele, kuidas saab innovatsiooni võimendada ÜRO säästva arengu eesmärkide saavutamist turismisektoris, ja mida teha selleks, et pärandada tulevastele põlvedele rohelisem reisitööstus.

ATM 2024 osalemise huvi registreerimiseks või stendipäringu esitamiseks saab pöörduda siia.

Lisainfot ATM 2024 kohta saab siit.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.