Hispaania

Hispaania hotellibroneeringud: Sevilla - Malaga - Cordoba - Granada - Almeria - Barcelona - Madrid.


2023. aasta Euroopa nutika turismi pealinnad on... wher2go 11.11.2022 23:54

Euroopa Liit kuulutas välja kaks 2023. aasta Euroopa aruka turismi pealinna nende turismisihtkohtadena juurdepääsetavuse, kestlikkuse, digiteerimise taseme ning kultuuripärandi ja loovuse valdkonnas.

Pafos (Küpros) ja Sevilla (Hispaania) valiti pärast 9. novembril 2022 Brüsselis toimunud Euroopa žürii kohtumist EL-i 2023. aasta aruka turismi pealinna konkursi võitjateks.

Bordeaux ja Valencia valiti 2022. aasta "targaks reisisihtkohaks"

Bordeaux (Prantsusmaa) ja Valencia (Hispaania) valiti pärast 26. oktoobril 2021 Brüsselis toimunud Euroopa žürii koosolekut EL 2022. aasta nutika turismi pealinna konkursi võitjalinnadeks. Kaks võitjat saavad ametliku auhinna kätte auhinnatseremoonial, 16. novembril 2021 toimuval Euroopa turismifoorumi pidulikul õhtusöögil, mille korraldab EL Nõukogu eesistujariik Sloveenia koos Euroopa Komisjoniga.

Maailm seisab - siin on veebikaamerapildid meile kõigile tuntud, kuid inimtühjadest paikadest Kaido Einama 23.03.2020 14:06

Praegu on suur osa maailma tuntud turistisihtkohti inimtühjad - paljudes riikides on trahvi või kriminaalkaristuse ähvardusel keelatud põhjuseta välja minna. Kuid veebikaamerad näitavad neist kohtadest otsepilti edasi.

Siin on mõned kaamerapildid karantiini pandud maailma tuntud turistikohtadest.

Madrid Marriott Auditorium - hotell, kuhu satud siis, kui lend jääb ära wher2go 19.04.2019 13:25

Mõnesse hotelli saabud siis, kui oled pikalt päevateekonnalt õhtusse jõudnud ja teed vahepeatuse enne järgmist mõnusat päeva. Mõnedesse aga saabuvad väsinud, närvilised, pahurad kliendid, kellel on lend järgmisse päeva edasi lükatud ja lennufirma peab leidma kiire, soodsa ja lennujaamalähedase majutuse. Madrid Marriott Auditorium ongi üks selline - 2,5 km Madridi lennujaamast ja hiiglasuur, kuhu mahub vajadusel ka palju konverentsituriste (otse lennukitelt).

Barcelona, Montjuic, La Pedrera 20-23. november 2012 wher2go 11.10.2017 02:07

Reisisiht Hispaania

Hispaanias saab odavalt ja mugavalt puhata lõunarannikul, käia Kataloonia ajaloolisi linnu vaatamas või külastada pealinna Madridi kuningalossi ja parki. Hispaania saared – Mallorca, Ibiza ja Kanaarid on peolooma paradiis. Hispaania lõunarannikul (Costa del Sol) sajab aastas vaid mõni päev, soojad rannad on täis erineva tasemega hotelle, restorane ja ajaveetmiskohtasid. Hinnad on soodsad, kõik on euroopalik ja puhkajale harjumuspärane.

Hispaania : viisad  

Hispaania ajalugu

Kindlasti enne Hispaaniasse minekut tasuks tutvuda selle maa ajalooga. Kirjastusel  Valgus on ilmunud raamat Hispaania ajalugu.
Hispaania on Euroopa ajaloos alati olulist rolli mänginud. Köitvalt illustreeritud “Hispaania ajalugu” sisaldab ajaloolaste nooremasse põlvkonda kuuluvate autorite põhjalikke esseid, mis tutvustavad Hispaania ajaloos aset leidnud olulisemaid protsesse ja sündmusi esiajaloost tänapäevani.

Reisibroneerijate lemmik 2007 - Marbella wher2go 02.09.2007 16:41

Marbella - kunagine Euroopa rikaste lemmikasula oma suvila rajamiseks on Eestis tuntud hoopis teistsuguse seltskonna elupaigana.

Mida muud teha ühel vihmasel ja külmal septembri pühapäeval, kui kokku lüüa statistikat. Seda me toimetuses seekord tegimegi ja Travelnow pakutav statistika hotellibroneeringute ning lennupiletite edasimüüjale andis Reisijutud.com järgmise tulemuse, kui vaadata vaid kehtivaid hotellibroneeringuid meie lehelt:
 

Asu Hispaania teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.