AirBaltic kuulutas välja uued selle suve hüpiklennud

Mallorca.

airBaltic tutvustas suveks lisatud täiendavaid lende, mis teenindavad teatud aja jooksul suurenenud reisijate nõudlust valitud (suve)sihtkohtadesse.

Uueks liiniks on ka siselend airBalticu kodubaasist Riias rannikulinna Liepajasse. Lisaks korraldab lennufirma suve lõpus hüpiklende Tallinnast Hispaaniasse Palma de Mallorcasse.

"Hüpiklennud on airBalticu jaoks uus ja uuenduslik kontseptsioon, mis on loodud pakkuma sujuvaid ajutisi reisivõimalusi, mis on otseselt seotud tarbijate nõudluse ja erisündmustega," ütles airBalticu president ja tegevjuht Martin Gauss, "need lennud võimaldavad meil pakkuda suuremat paindlikkust, millest on meie klientidele palju kasu, eriti reisimise tippaegadel kõrge nõudlusega sihtkohtadesse."

Riia-Liepaja lennud toimuvad 11. juulist 22. juulini ja 1. augustist 5. augustini kaks korda nädalas. Economy Classicu ja Businessi üheotsapileti hinnaks on kehtestatud vastavalt 39 EUR ja 99 EUR. Turistiklassis on ainult üks lisamüügi tase.

Lennud Tallinnast Palma de Mallorcasse hakkavad toimuma kord nädalas, esmaspäeviti. Üheotsapiletite hinnad algavad 99 eurost. Piletid on juba saadaval aadressil www.airbaltic.com.

Samuti korraldab airBaltic Läti meeste hokikoondise mängude perioodil IIHF 2024 jäähoki MM-il ka hüpiklende Riiast Tšehhisse Ostravasse. Lennud on kavandatud 11., 13., 17., 20. ja 22. maiks ning pileteid on veel võimalik osta.

Lende hakkavad teostama Airbus A220-300 lennukid. A220-300 pakub laiemaid istmeid, suuremaid aknaid, rohkem käsipagasi ruumi salongis, täiustatud tualette ning kütusesäästlikkust ja mugavust.

airBaltic opereerib enam kui 130 liinil Riiast, Tallinnast, Vilniusest, Tamperest ja hooajaliselt Gran Canarialt, pakkudes ühendusi laia valiku sihtkohtadega lennufirma liinivõrgus Euroopas, Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas ja Kaukaasia piirkonnas.

Asukoht

39.5451585431, 2.72124811089

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.