Maratonile, reisimaratonile!

Sigulda

15. juunist 1. novembrini toimub Eestit, Lätit ja Leedut ühendav Balti Reisimaraton. Reisijad saavad passid, kuhu koguvad kuni 36 templit ja siis jääb üle vaid auhinnaloosimist oodata, et uuesti reisile pääseda.

Järgneb pressiteate kokkuvõte.

Balti Reisimaratoni idee sündis 2006. a sügisel pärast sarnase enam kui 30 000 osalejaga projekti teostamist Lätis.

ELi struktuurifondidest kaasrahastatav Balti Reisimaraton annab Eestile, Lätile ja Leedule võimaluse 12 turismiobjekti tutvustamiseks naaberriikidele. Kõigi sihtpunktide läbimiseks saavad osalejad samas valida just endale sobiva marsruudi. Iga punkti läbinu saab templi kampaaniaks kujundatud passi, mis reisi läbides saadetakse andmetega loosil osalemiseks tagasi. Peaauhinnaks on nädalavahetus kahele vabalt valitud Euroopa pealinnas. Iga osalejariigi kohalikuks auhinnaks on nädalavahetus naaberriigis. Samuti loositakse vaheauhindu ja reisimaratonil osalejatele kehtivad turismiobjektidel hinnasoodustused.
Reiside tarbeks on loodud spetsiaalsed infokandjad – kampaania passid, sihtpunktide asukohakaardid ning tutvustused. Lisainfot võib lugeda kampaania kodulehelt www.visitestonia.com/btm.
Reisimaraton toimub 15. juunist kuni 1. novembrini ja selles saavad osaleda ning auhindu võita kõigis Balti riikides kampaanias osalevad inimesed. Projekti korraldajateks on kolme Balti riigi turismiarenduskeskused.

Eesti sihtpunktideks on reisimaratonil Kaali Külastuskeskus, Haapsalu Piiskoplinnus, Raja talu miniloomaaed, City Bike, Viinistu kunstimuuseum, Valaste juga, Narva loss, Olustvere turismikeskus, Elistvere loomapark, Eesti Rahva Muuseum, Eesti maanteemuuseum ning Otepää seikluspark.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.