Automatkad

Automatkad viivad autoga ise kohale. Automatk on hea võimalus kaugemale sõita muust transpordist sõltumata. Vt ka autorent.


Keila-Joa, Meremõisa ja Karjaküla, 23.09.2012 wher2go 11.10.2017 01:57
Kostivere-Muuga, filmitud Nokia Lumia 800 nutitelefoniga wher2go 11.10.2017 01:25

Kevadine tärkamisaeg: Kostivere karstiväli, Jägala juga, Ülgase koopad, Muuga rändrahn. Üles filmitud Nokia Lumia 800 nutitelefoniga. Vt ka Nokia Lumia 800 aastase testi blogi Arvutimaailmas.

Lühike sissejuhatus: kuhu planeerida oma Baltimaade autoreisi wher2go 02.08.2017 14:04

Kui veel ilmad lubavad, tasub puhkusele minna kuhugi mitte väga kaugele, näiteks lõunapoolsetesse Balti riikidesse. Sinna saab oma või rendiautoga - jääb vabadus reisi planeerida ja kohti valida.

Öömaja-arvustus: Tooraku turismitalu metsikus rannas

Tooraku turismitalu on parajalt lähedal Haapsalule ja Rohukülale, isegi Matsalule, et puhkusel plaanida peatus just seal. Näiteks sõites Hiiumaale võib Toorakul Pusku külas teha viimase mandri-peatuse, et hommikul juba lahedalt merele suunduda. Või kui tipphooajal Haapsalus on kõik soodsa hinnaga öömajad hõivatud, pole turismitallu põgenemine liiga kauge autoga reisijale, 12 km ja 15 minutit. 

Millised on hooaja popimad reisisihtkohad ja kuidas neis mugavalt ning turvaliselt liigelda?

Baltimaade suurima reisibüroo ja autorendiettevõtte esindajate sõnul eelistavad reisijad sel hooajal külastada eelkõige Aasiat ja Araabia Ühendemiraate, kuid palju reisitakse ka Euroopas. Itaalia, Hispaania ja Saksamaa on populaarsemad riigid, kuhu on praeguseks enim broneeringuid tehtud.

Viis soovitust suusapuhkuse autorendiks wher2go 06.12.2016 12:02

Talvereiside hooaeg on alanud ning paljud eestlased rendivad suusapuhkuse ajaks auto põhiliselt Lääne- või Kesk-Euroopasse, et lennujaamast kuurorti jõuda. Talvisel autorendil tuleb aga tavalisest rohkematele nüanssidele tähelepanu pöörata, et jõuda turvaliselt sihtpunkti.

Talverehvid või ketid?

Asu Automatkad teemat jälgima