Reisi taskuraamat: rännates läbi maailma

Kaanepilt.Kaido Einama
Äripäeva Kirjastus
184 lk.
hind: 289.-
klubihind: 229.-

Nüüd siis on see valmis - Reisijutud.com on nimetatud raamatu sisule päris palju andnud, sest tegemist on reisijuttudega aastatest 1994-2004, mis kogutud ühtede kaante vahele ja Äripäeva kirjastuse poolt välja antud. Äripäeva Raamatuklubist saab juba osta, on ka poodidesse jõudnud, vt nt Apollost.

Kuhu reisida? Mida sihtkohas vaadata? Millistele pisiasjadele tähelepanu pöörata? – neid küsimusi mõtleb enamik puhkusereisiplaneerijaid. Kuidas veeta ärikohtumistest vabaks jäävat aega välismaal? Mida kodustele reisilt kaasa tuua? mõlgub suure osa ärireisijate meeles. Vastuseid neile küsimustele, mõtteid ja ideid reisijaile leiab Äripäeva värskest raamatust „Reisi taskuraamat”, mille autoriks on suur reisifänn ja portaali Reisijutud.com toimetaja Kaido Einama.

Kliki a href=„Reisi taskuraamat” annab ideid ja praktilist nõu reisivale inimesele, sobides nii puhkusele minejale kui ärituristile. Raamat koosneb kahest osast: esimene osa on üles ehitatud riikide kaupa, käsitledes nii populaarseid kui eksootilisi sihtkohti. Teine osa kannab alapealkirja „Sinu reisi stiiliraamat” ja käsitleb erinevaid reisistiile.

Juttu on järgmistest riikidest: Läti, Leedu, Soome, Norra, Taani, Saksamaa, Poola, Venemaa, Tšehhi, Slovakkia, Ungari, Horvaatia, Kreeka, Itaalia, Austria, Belgia, Prantsusmaa, Hispaania, Suurbritannia, Island, USA, Mehhiko, Kuuba, Haiti, Tšiili, Brasiilia, Argentina, Antarktis, Uus-Meremaa, Austraalia, Singapur, Tai, Korea, Jaapan, Hiina, India, Araabia Ühendemiraadid, Türgi, Iisrael, Egiptus, Keenia, Lõuna-Aafrika Vabariik, Tuneesia, Maroko.

Soovitab
Mall Oja

Soome Turismiarenduskeskus

„Reisi taskuraamat: rännates läbi maailma” on kogenud rännumehe praktiline reisiraamat lähedastest ja kaugetest maadest. Raamat tutvustab küll kaugusi, kuid mulle kõneleb see väga palju meist endist, eestlaste turismikultuuri arengust ja muutumisest viimaste kümnendite jooksul. Sümpaatne on autori salliv hoiak kõige meist geograafiliselt ja kultuuriliselt kauge suhtes. Muie suunurgas on pealkirjastatud raamatu lõpuosa Sinu reisi stiiliraamat, mis tutvustab erinevate reisimisviiside paljusust. Kaido Einama täidab siin tõesti stilisti üllast ülesannet ja julgustab lisaks hallile ja pruunile katsetama ka julgemaid värve, massiturismi asemel proovima veel käimata radu ning reisimisviise. Raamatus on palju äratundmisrõõmu, aga see on ka isutekitavaks eelroaks mõnegi veel käimata sihtkoha valikul.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.