Keila-Joa


Euromatkarada Keila-Joalt Laulasmaale

(Uuendatud 2018)

Tegime matkarajale väikeseid korrektiive: esiteks, lõpetasime juba Laulasmaal, mitte ei läinud Kloogaranda välja. Laulasmaalt saab bussiga tagasi Keila-Joale, aga kuna meie ei jõudnud kell 12 päeval Keila-Joalt startides viimasele bussile 2008. aastal, siis salvestasime ka otsetee jalgsi tagasi mööda sisemaa metsateid. See võib abiks olla igal ajal.

Keila-Joa, Meremõisa ja Karjaküla, 23.09.2012 wher2go 11.10.2017 01:57
Kerge, kuid kena kõndimine Keila-Joa voolavatel maastikel wher2go 03.07.2017 23:35

Keila-Joal pole küll Eesti suurim, kuid väidetavalt Eesti ilusaim juga. Eks ilu on iga vaataja silmades, aga kindlasti annavad joale kenadust juurde ilus park kahel kaldal ning loss, mis on mõned aastad tagasi täiesti korda tehtud.

Retk Pakri poolsaare tippu orhideede õitsemise aegu

Pakri poolsaare tipu parim külastamise aeg on just nüüd - kõik õitseb. Nii orhideed, anemoonid, piibelehed, toomingad kui sirelid - kõik on õites. Tegime sel puhul ühe 5,8-kilomeetrise teekonna ja allpool on see ka kaardile kantud.

Kõigepealt sõida sinna, kus lõpeb asfalt - parklasse saab liikuri jätta ja peatuda pangaserval pisut ohtlikul ümaral vaateplatvormil, mille alt on juba tühi. Vaata Suur- ja Väike-Pakritele ja jaluta edasi pangapealse kruusatee peal, mis viib esimese Pakri joani. See 6 meetrit kõrge juga on veerohkel aastaajal tegutsev, muul ajal kuivanud.

Keila-Joa mõis wher2go 10.08.2013 21:19

Keila-Joa mõis

Youtube´i video: jääminek Keila-Joal wher2go 12.04.2011 09:22

Teeme katsetusi. Paneme kodulehele üles Youtube´i video.

Asu Keila-Joa teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.