Fotomatkad

Fotojaht, pildistamisretked, fotosafarid. Siia teemasse kuuluvad kõik reisid, mille eesmärk on hea pildi saamine.


5 ideed, kuidas puhkus mobiiliga jäädvustada wher2go 01.08.2017 14:20

Professionaalsed fotograafid on hakanud üha enam rääkima, et parimad kaamerad on just meie taskutes ning ka mitmetes tuntud kunstigaleriides on väljas  nutitelefonidega tehtud pildid. Ajad küll muutuvad, kuid pildikvaliteet on endiselt oluline. Õige seadmega on võimalik oma puhkusemälestused väga kaunilt jäädvustada. Siin on viis ideed Huaweilt, kuidas seda täpsemalt teha.

Grupipildid

Enesepildistamise suvebaromeeter: mehed ja lõunamaalased teevad selfie´sid rohkem

Huawei suvebaromeetri uuringutulemustest selgus, et mehed teevad endast rohkem pilte kui naised.

Uuringu viis uuringufirma Ipsos läbi 2017. aasta mais Põhja-, Kesk- ja Ida-Euroopa riikides 18-45-aastaste seas, kes on vähemalt viimase 24 kuu jooksul omanud ja kasutanud nutitelefoni. Uuringu tulemustest selgus ootamatult, et meestele, kellele meeldivad üldiselt innovatiivne tehnika, seadmed ning uued läikivad vidinad, teevad rohkem selfiesid kui naised, vastavalt 77% ja 69%.

Uuring: mida rohkem sõltud nutitelefonidest, seda vähem pagasit reisile võtad wher2go 20.06.2017 23:38

Uuringufirma Ipsos poolt Huawei tellimisel läbiviidud uuringu tulemused näitavad, et enam kui 90% inimestest kasutavad nutitelefoni reisides põhikaamerana ning üle 70% kasutavad seda navigatsiooniseadmena. Need funktsioonid on üsna energiakulukad, mistõttu on pika elueaga aku üks olulisemaid nutitelefoni omadusi 83% kasutajate jaoks.

Müüa mõis! Vaata, millist eksklusiivset mõisakinnisvara aastavahetusel pakutakse wher2go 26.12.2016 01:02

Aastalõpp on lubaduste andmise aeg. Miks mitte lubada endale, et uuel aastal kolin mõisa? Pealegi on mõisade müügipakkumisi praegu väga palju ja ostujõud statistika põhjal väga suurenenud. Pangadki on alles tõmbamas laenupidurit, kuid veel sajaga ei pidurda.

Reisijutud.com uuris natukene, milliseid mõisasid ja natuke odavamaid mõisade abihooneid praegu on saadaval. Tee oma valik ja kirjuta meile, kui mõne ära ostsid. Siis saame lisada uued andmed ja kontaktid mõisade nimekirja, mida Reisijutud.com juba õige palju aastaid on pidanud.

Konkursi "Fotograaf pilti püüdmas" võitis pilt kaelani tiigis istuvast fotograafist wher2go 19.12.2016 23:58

Synology fotokonkursi „Fotograaf pilti püüdmas“ võitis Tõnis Krikki foto pardipoegi jahtivast kaelani vees fotograafist, kes oleks äärepealt suures õhinas oma kallist fototehnikast ilma jäänud.
 

Lonely Planeti 2017. aasta soovitatud kümme sihtkohta on... wher2go 26.10.2016 23:29

Lonely Planet teeb tavaliselt nüüd, keset sügist oma valiku ja soovitab järgmiseks aastaks kümme kõige trendikamat sihtkohta.

Nii ka seekord. Need kümme kohta, kuhu soovitatakse järgmisel aastal oma reisiplaanid teha, on järgmised. Mõni on meile päris lähedal ka.

1. Kanada

2. Colombia

3. Soome

4. Dominica

5. Nepal

Pilvelõhkujast klaasi peal alla - Los Angelese turistimeelelahutus wher2go 08.08.2016 00:23

Los Angeleses on turistidele välja mõeldud uus meelelahutus: klaasist liumägi pilvelõhkuja tipus. Kas julgeksid sealt ise ka alla sõita? Teekond pole küll pikk, kuid all laiub sadu meetreid tühjust. Kõrgusekartjatele see kohe kindlasti üldse ei sobi.

 

Asu Fotomatkad teemat jälgima