Florida

Hotellibroneering Miamis ja teistes Florida linnades.


2021: Disney alustab galaktikatevaheliste puhkusereisidega Star Warsi stiilis

Disney hakkab juba sel aastal müüma broneeringuid oma uue puhkekeskuse Star Wars: Galactic Starcruiser "reisidele". Seda ei saa võtta tavalise hotellimajutusena. Ka teemapargina pole see päris tavaline, sest kohapeal ollakse kaks ööd ning parima elamuse saamiseks võiks sel ajal välismaailma mitte väga külastada.

Tegemist on kolmepäevase "kosmosereisiga" Star Warsi stiilis galaktikatevahelisel kosmoselaeval Galactic Starcruiser. Kõik on tehtud võimalikult ehedaks Star Warsi elamuseks, mille keskel saaksid ise olla.

Pandora on avatud - Orlandos saab alates eilsest külastada Avatari maailma

Alates eilsest, 27. maist 2017 avati Orlandos Avatari maailma teemapark "Walt Disney World's Pandora: The World of Avatar". Fännide esimesed muljed on positiivsed. Erinevalt möödunud kümnendite parkidest on seal ohtralt kasutatud LED paneele, laserprojektoreid ja virtuaalreaalsuse efekte.

Teemapark asub Disney Animal Kingdomi teemapargis, pileti hind on seal 99 dollarit. 

Sissepääsu juures on hiiglaslik hõljuv kalju, nagu filmiski oli näha. tegelikult on rippuvate väätide vahele muidugi ära peidetud ka tugistruktuurid, aga eemalt näeb välja piisavalt ehtne.

Take a Kayak Tour When You Are in Orlando

By: Janice McSherry

If you are planning to visit Orlando for a vacation, you have probably already made plans to visit Disney World, Universal Studios, Sea World and the other famous attractions. If you want to do something a little out of the ordinary you can also consider some eco tours in the rich nature of Central Florida.

A kayak tour along the rivers and lakes of Central Florida is the perfect way to get close to nature. Bird watchers who take the kayak tours will rewarded with views of beautiful birds including the Great Blue Heron and White Pelicans. Other animals that you may see include wild boar, deer, black bears, raccoons, bob cats and alligators. All of them are roaming in their natural habitats and not in a zoo so your experience of them will be different and unforgettable.

Nii näeb välja üks rutiinne kosmosereis

Alljärgnev Bostoni fotouudisereportaazh Endeavouri kosmosereisist sobib tutvumiseks igale tulevasele kosmoseturistile. Väga detailsed pildid näitavad põhjalikult süstiku ettevalmistusi, starti, kosmosesviibimist ja maandumist. Aga mitte ainult - näiteks tuleb peale idarannikult kosmosesse startimist Atlandilt kokku korjata hüljatud esimese astme kanderaketid ning läänerannikule maandunud süstik tuleb Jumbo-jetiga transportida idarannikule Cape Canaverali kosmodroomile tagasi, et alustada hiigelkallist järgmiseks lennuks ettevalmistust.

Vaata siit.

Kummituslinnakud Disney Worldis

Öised basseinid.Nii nagu Tsernobõlis saab ka USAs jälgida, mismoodi loodus inimese ehitatu üle võtab ja lagundab. Seda saab teha päris ootamatus kohas: Orlando külje all Floridas asuvas Disney Worldis. See hiigelhotelle ja lõbustusparke täis linnak soiste järvede vahel pole veel lõpuni välja ehitatud ja osa hiigelkuurorte on sootuks unustatud - näiteks "Legendary Years" Resort, mida pole siiamaani avatud.

Pildil on küll täiesti elav ja tegutsev Yacht and beach Club, kuid sellest suurejoonelisem Legendary years mattub vaikselt rohtu ja võssa. Miks kuurort unustati, pole teada...

Pildid ja uudis.
 

Hotelliarvustus: Disney Hotel Swan

Hotell Swan on Orlandost lõunas asuva Disney Worldi hiiglasliku meelelahutuslinnaku üks suurimatest hotellidest Epcoti teemapargi lähedal. Nagu ütles üks Floridas elav väliseestlane, on need suured hotellid põhiliselt täis "rumalaid Euroopa turiste", kes vaatavad kaardilt, mis hotellid lähemal on ja broneerivad siis ära.

Samal ajal on 10 minuti autosõidu kaugusel väljaspool kallist Disney Worldi kuhjaga odavaid hotelle-motelle.

Aga kuna konverentsi ametlik majutus oli Swanis, siis saab hotelliarvustuse just selle kohta teha.

Asu Florida teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.