Iisrael


Finnair avab suvel uued liinid Mallorcale, Tel Avivi ja Antalyasse Trillian 14.01.2013 00:04

Sel ajal, kui Estonian Air jätab kevadest mitmeid lende ära, pakub Finnair Helsingist suvel rohkem võimalusi edasi lennata. Sel suvel avab Finnair kolm uut sihtkohta Euroopas ning lisab täiendavaid lende.

Uuteks liinideks on Türgis asuv Antalya, Tel Aviv Iisraelis ning Palma de Mallorca Hispaanias.

Finnair lisab suvehooajaks veel lende Malagasse, Barcelonasse ja Madridi, suvehooaeg kestab 31. märtsist 26. oktoobrini.

2013. aasta suvel alustab Finnair lendusid uutesse sihtkohtadesse Aasias – 14. juunist algavad lennud Xiani ning 15. juunil Hanoisse, mõlemasse sihtkohta saab lennata kolm korda nädalas.

Jeruusalem, Püha Maa wher2go 16.04.2003 16:09

Pildi autor Signe Pärt.Reisijututoale, 19. september 2000
Signe Pärt

Kes meist poleks kuulnud sõna Jeruusalem. Esimesed assotsiatsioonid, mis selle linnaga seoses tekivad on Piibel, kirik, juudid… Kaasaegses kontekstis lisanduvad ka veel poliitika ning kemplemine teemal "kellele peaks linn ikkagi kuuluma".

Alljärgnevas kirjatükis poliitikast juttu ei tule, kuna meie grupi viisid sinna hoopis teised huvid. Nimelt toimus Jeruusalemmas IFLA (International Federation of Library Associations) 66. aastakonverents raamatukogu- ja infotöötajatele üle maailma, milles osalesid ka eestlased. Viibisime Pühas paigas augustikuus, mil kuumus on eriti tappev - kraad näitas stabiilselt 45-47 kraadi. Võrreldes Tel Aviviga aga oli Jeruusalemmas tuulisem ja kuivem ning tagasi mõeldes polnud kuumuse talumine mitte just kõige hullem katsumus. Lõunamaine kuumus on lihtsalt teistsugune kui oleme siin harjunud.

Asu Iisrael teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.