Mis on päevitustugevdaja ja kuidas seda valida?

Päevitustugevdaja.

(Sisuturundus)

Päevitamine on nende lemmik, kellele meeldib pruunikas päevitus ja keha, mis näeb välja nagu moeajakirjast - tume ja särav nahk. Kuid meie karmis kliimas ei ole meil palju päikesepaistelisi ja soojasid päevi, seega peame oma päevitust lisatoodetega võimendama. Kosmeetikaeksperdid paljastavad, mis on pruunistustugevdajad ja kuidas neid valida?

Päevitustugevdaja - mis see on?

Päevituse tugevdaja on toode, mis aitab teil päikese käes intensiivsemalt, ühtlasemalt ja kiiremini päevitada. See kosmeetikatoode on mõeldud selleks, et intensiivistada melaniini toimet nahal, kui see puutub kokku päikese UV-kiirgusega, mis põhjustab naha tumenemist ehk päevitumist. Päevituse võimendajat võib müügil olla kreemi või losjooni konsistentsis ning mõnel juhul toovad tootjad turule ka pihustatavaid tooteid. Üks tuntumaid tootjaid on Australian Gold, mis võib pakkuda klientidele erinevaid kvaliteetseid tooteid, mis mitte ainult ei aita kaitsta teid päikese eest, vaid soodustavad ka kiiremat päevitust ja aitavad seda pikemaks ajaks säilitada.

Kuidas päevitustugevdaja töötab?

Esiteks mõjutab päevitust suurendav kosmeetikatoode nahale kandmisel või pihustamisel melaniini tootmist. See on pigment, mis vastutab naha värvuse eest ja on päevitamiseks hädavajalik. Päevitusvahendid sisaldavad teatavaid aminohappeid ja muid koostisosi, mis stimuleerivad melaniini tootmist. Selle tulemusel pruunistub nahk kiiremini ja päevitub ühtlasemalt, kui see puutub kokku päikesega.

Stimuleerib melaniini tootmist

Võib olla kasulik

Päevitustugevdaja võib olla nahale kasulik. Enamik tooteid, mis on mõeldud päevituse edendamiseks ja intensiivistamiseks, on täiendatud vitamiinide ja niisutavate ainetega. Selle tulemusena toidetakse ja pehmendatakse keha nahka. See hoiab ära kuivuse ja ärrituse, mis sageli tekivad pikaajalise päikese käes viibimise ajal. Samuti on enamik päevituse tugevdajaid täiendatud pronksivärviga, mis annab nahale kohe pehme pruuni värvi, mis on väga sarnane loomuliku päevituse värvusega. Loomulikult peseb see toon üsna kiiresti maha, kuid enne seda on nahal aega toota melaniini ja muutuda ise pruuniks.

Sisaldab antioksüdante

Päevituse võimendaja sisaldab tavaliselt antioksüdante, mis on naha jaoks olulised, aidates nahal taastuda, kaitstes seda samal ajal keskkonna kahjulike mõjude eest. Kreemi ja losjooni kujul sisaldavad nad A-, C- ja E-vitamiini, mis kaitsevad nahka oksüdatiivse stressi eest. Seda põhjustavad päikese ultraviolettkiired ja see on tavaline reaktsioon päikesepaisteliste päevituste nautimisel.

Oluline on teada, kuidas kasutada

Päevitustugevdaja kasutamine ei ole keeruline, kuid tasub tähele panna olulisi nõuandeid. Kõigepealt peaksite enne päevitusvahendi kasutamist oma naha põhjalikult koorima. See tähendab, et eemaldage surnud naharakud õrna koorimisega. Seejärel tuleb nahk põhjalikult niisutada. Pärast seda protseduuri võib päevitusainet kasutada, kui soovite päikese käes päevitada. Puhas nahk päevitab paremini ja ühtlasemalt. Samuti on soovitatav meeles pidada, et toode tuleb võimalikult ühtlaselt kehanahale jaotada, kergelt sisse masseerida ja silmas pidada piirkondi, mis kipuvad mitte nii kiiresti päevituma. Kui olete pikalt päikese käes, ärge unustage toodet uuesti peale kanda, sest vesi ja higi eemaldavad toote kiiremini nahalt.

Päikesekaitsekreemi ei saa unustada

Ärge unustage päikesekaitsekreemi

Päevitamine ja päevitust suurendava vahendi kasutamine nõuab ka täiendava päikesekaitse kasutamist. Vajalik on SPF-iga kreem, sest päevitustugevdaja ei paku täiendavat kaitset. Samuti tuleb toote valikul pöörata tähelepanu tootja soovitustele ja kasutusjuhendile. See aitab teada, kas toode on SPF-lisandiga või mitte.

Seega on päevitustugevdaja asendamatu vahend neile, kes soovivad ühtlast ja ilusat päevitust. See on kreem, mis aitab ühtlustada keha värvust ja tagab naha niisutatuse ja tervisliku sära.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.