Finnair avab taas lennuliinid Nagoyasse ja laiendab talvist lennugraafikut 2024. aastaks

Finnairi Airbus A350.

Finnair taastab lennud Jaapani sihtkohta Nagoyasse ning uuendab talvist lennugraafikut 2024. aastaks.

30. maist 2024 saab kaks korda nädalas lennata Jaapani linna Nagoyasse. Samuti lisatakse lende Briti saartele, Islandile ning vabaaja sihtkohtadesse Portugalis ja Kanaari saartel.

"Oleme väga rõõmsad, et saame taas ühenduse Nagoyaga, kuhu me lendasime enne koroonapandeemiat. Me lendame juba Jaapani sihtkohtades Tokyo Haneda lennujaama ning Naritasse ja ka Osakasse. 2024. aasta suvehooajal on meil kokku kakskümmend nädalast lendu Jaapanisse," ütles Finnairi kommertsdirektor Ole Orvér.

"Samuti pakume 2024. aasta talvehooajal väga ahvatlevat vabaaja valikut populaarsetesse puhkusesihtkohtadesse," lisas Orvér.

Alates oktoobrist 2024 hakkab Finnair korraldama lende kolme populaarsesse puhkusesihtkohta: Portugali Farosse ning Kanaari saartele Lanzarote'ile ja Fuerteventurale saab kaks korda nädalas.

Finnair hakkab opereerima populaarsete puhkusesihtkohtade lende laia kerega lennukitega. Kolm lisalendu nädalas toimuvad veel Dubaisse Airbus A330 lennukiga, Las Palmase lennud toimuvad Airbus A350-ga.

Finnair lisab ka rohkem lende Briti saartele järgmiseks talvehooajaks. Manchesteri ühendus saab viis lisalendu nädalas ning Dublin ja Edinburgh mõlemad kaks lisalendu nädalas. Kõik need lennud ühenduvad sujuvalt Finnairi lendudega Põhja-Soome, Skandinaavia ja Jaapani suunal.

Islandil lisab Finnair kolm lisalendu nädalas Reykjavikki.

Asukoht

35.2535902612, 136.91995135

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.