Lennureisid

Lennukiga kohale. Lennupiletid, lennureisid, lennufirmad ja nende uudised.Lennupiletid siit.


airBalticu reisijate arv kasvas juunis 7%, Leedus ja Eestis sündisid uued rekordid

Läti rahvuslik lennufirma airBaltic teatas, et juunis 2024 teenindati 488 200 reisijat, mis on 7% rohkem võrreldes eelmise aastaga.

Eelmises kuus tegi airBaltic 4400 lendu, mis tähistab 5% kasvu võrreldes juuniga 2023. Eriti märkimisväärne on see, et airBalticu baasides Leedus ja Eestis püstitati uued reisijate rekordid, kasvades vastavalt 15% ja 11% ning jõudes 73 000 ja 83 000 reisijani.

Need on juunikuu kõrgeimad reisijate arvud mõlemas riigis.

Rahvas valis: need on maailma ja Euroopa parimad tegevused reisil sel aastal!

Iga-aastane Tripadvisori Travelers’ Choice Awards Best of the Best auhindade jagamine on taaskord tõmmanud tähelepanu parimatele reisikogemustele üle maailma. Tripadvisor, mis kogub reisijate arvamusi ja hinnanguid, on avaldanud oma maineka edetabeli, mille põhjal saavad reisihuvilised leida inspiratsiooni uute seikluste planeerimiseks.

Finnair peatab kuuks ajaks lennud Tartusse GPS-i segamise tõttu

Finnair peatab alates 29. aprillist 1. juunini oma igapäevased lennud Tartusse, et Tartu lennujaamas saaks kasutusele võtta alternatiivse lähenemislahenduse, mis ei vaja GPS-signaali.

Tartu lennujaamas praegu kasutatavad lähenemismeetodid põhinevad vaid GPS-signaalil. GPS-häired, mis on piirkonnas üsna levinud, mõjutavad selle lähenemismeetodi kasutatavust ja võivad seetõttu takistada lennuki lähenemist ja maandumist. See on mõjutanud paljusid viimaseid Finnairi lende sinna.

Masin läks ülekäte: Air Canada pidi vestlusroboti lubadused kliendile osaliselt täitma

Air Canada vestlusrobot eksitas klienti, mille tulemuseks oli raha osaline tagasimaksmine. Nimelt lubas masin seda, mis polnud ettevõtte poliitikas kirjas.

Hiljutine kohtuasi on toonud esile potentsiaalsed ohud, mis kaasnevad klienditeeninduses vestlusrobotidega, kirjutab Ars Technica. Air Canada vestlusrobot jagas nimelt ebatäpset infot lennufirma leinapoliitika kohta, mistõttu kliendiga keelduti broneeritud lennu eest raha tagasi saamast.

Finnair lisab suve kõrghooajaks lende Põhjamaade puhkusesihtkohtadesse

Finnair teeb sel suvel lisalende Norras Bodøsse ja Trondheimi, Soomes Ivalosse, Kittilässe ja Kuusamosse ning Rootsis Visbysse.

Finnair lisab nii Euroopa kui ka Aasia reisijate nõudlusele vastavaks suvepuhkuse kõrghooajaks juuni lõpust augustini lende oma populaarseimatesse Põhjamaade puhkusesihtkohtadesse.

"Põhja-Euroopa oma värske õhu ja kauni loodusega meelitab reisijaid, kes näevad autentseid elamusi," ütleb Finnairi ärijuht Ole Orvér. "Pakume puhkusereisijatele suurepäraseid ühendusi üle Põhjamaade ja sujuvat ühendust meie Helsingi sõlmpunkti kaudu."

Finnair alustab aastaringseid lende Tartusse, Euroopa kultuuripealinna 2024

Finnair alustab 31. märtsist aastaringset lennuteenust Tartusse, Lõuna-Eestisse, luues ühenduse ülikoolilinnaga Helsingist kahe igapäevase lennuga kuuel päeval nädalas.

Lennud ühilduvad sujuvalt enamiku Finnairi Euroopa, Aasia ja USA sihtkohtadega. Lende toetab Tartu Linnavalitsus.

Tartu on 2024. aastal Euroopa kultuuripealinn, kus aasta jooksul korraldatakse üle 300 sündmuse linnas ja Lõuna-Eestis. Finnair on ainus lennufirma, mis lendab Tartusse. Lend Helsingi ja Tartu vahel kestab umbes 40 minutit ja lende teenindavad ATR lennukid.

Finnair avab taas lennuliinid Nagoyasse ja laiendab talvist lennugraafikut 2024. aastaks

Finnair taastab lennud Jaapani sihtkohta Nagoyasse ning uuendab talvist lennugraafikut 2024. aastaks.

30. maist 2024 saab kaks korda nädalas lennata Jaapani linna Nagoyasse. Samuti lisatakse lende Briti saartele, Islandile ning vabaaja sihtkohtadesse Portugalis ja Kanaari saartel.

Finnair uuendab oma Embraeri lennukite salonge

Finnair teatas, et nad kavatsevad lähiaastatel uuendada oma Embraeri lennukite salonge. See tähendab, et saame oodata värsket ja uutmoodi sisustust, mis meenutab meile juba tuttavaid elemente Finnairi pikamaalennukite salongidest.

Finnairi kommertsjuht Ole Orvér ütles: "Soovime parandada reisimugavust ning pakkuda kõrgekvaliteedilist reisikogemust kogu meie lennuvõrgustikus. Uuenduse käigus toome Embraeri lennukite salongidesse sarnaseid elemente ja õhkkonda, mida oleme kasutanud meie varasemalt ümberkujundatud Airbusi laiakerelistes lennukites."

Asu Lennureisid teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.