Air New Zealand pakub maailma esimest turistiklassi magamiskohta lennukis

Foto: Air New Zealand

Kui seni on olnud võimalik pikal lennureisil voodit nautida ülikallis esimeses klassis, siis Uus-Meremaa lennukompanii tahab alates 2024. aastast tuua selle mugavuse ka turistliklassi lendajateni. Magamiskohaga reisi eest ei pea enam tervet varandust kulutama.

Magamiskohad tulevad uutesse Boeing 787-9 Dreamlineritesse, mis tarnitakse 2024. aastaks. 

Air New Zealandi Dreamlineri oodatuim uuendus on uus Economy Skynest. Lennufirma nimetab seda "maailma esimesteks magamiskapsliteks taevas" ja kuigi see voodikoht pole nii avar, kui kodus või hotellis, saavad kuus reisijat istuda või laotada end täispikkuses voodisse ühes magamissektoris koos patjade ja tekkidega. Voodid paiknevad seal V-kujuliselt.

Kui valida narivoodi, võib ikkagi saada ka pardateeninduse koos söögi ja joogiga. See pole küll nii privaatne, kui äriklass ja esimene klass, kuid kardinad saab siiski ette tõmmata, kui on soov segamatult magada.

Paraku ongi ühes lennukis vaid kuus sellist turistiklassi magamiskohta, mis ilmselt tuleb üsna varakult broneerida. Kuid paraku ei saa magamiskapsleid kogu lennu pikkuseks kinni panna, sest õhkutõusul ja maandumisel tuleb istuda tavalistesse istmetesse. Lennu ajal aga renditakse magamisasemeid välja neljaks tunniks. Seega võib ühel pikal ookeaniületusel olla kohal mitu omanikku.

Asukoht

-41.3277776681, 174.80764593

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.