5 asja, mida nutikas puhkaja endale tehnoloogiavidinatest kotti pakib

Zippit

Ilmad väljas on suvised ning peagi saab hoo sisse puhkuste aeg. Mida aga pakkida kotti, et reisil olemine oleks mugav ja ei peaks muretsema, kuidas laadida oma telefoni, pääseda WiFi-sse või kaitsta end võõraste näppude eest?

Tele2 Eesti tootedirektor Katrin Aron annab viis soovitust nutikale puhkajale, mida oma reisikotti kindlasti pakkida võiks.

  1. Lukk, mis ei vaja võtmeid

Õlakott on taskuvaraste lemmiksaak. Hea uudis on aga see, et olemas on spetsiaalsed intelligentsed lukud, mida saab kontrollida ja jälgida läbi nutitelefoni. Kui lukku püütakse avada ilma omaniku loata, annab seade sellest koheselt telefonis märku. Populaarsemateks on näiteks Zippit või Airbolt. Aga on ka mitmeid teisi lahendusi, mis töötavad sarnaselt.

  1. Ekraan taskus

Puhkusel olles ei pea tegelikult ilma jääma tähtsast jalgpallimängust või lemmiksarjast. Telefoni või tahvli ekraanilt võib aga olla saadet keeruline jälgida ning siin on abiks miniprojektor. Neid on erinevas mõõdus ja enamikke miniprojektoreid saab ühendada nutitelefoni või tahvelarvutiga, et põnevat vutilahingut vaadata kasvõi metsas matkates.

  1. Mobiilne modem

Paljud meist tahavad jagada oma puhkusepilte sotsiaalmeedias ning olla kursis nii uudiste kui saabunud meilidega. Mida aga teha, kui hotelli traadita internet ei tööta enam või veedad aega maamajas, kus internetiühendus sootuks puudub? Abiks on mobiilne modem ehk taskuruuter, mis pakub võimalust olla kiire internetiga alati varustatud. Samuti võimaldab see jagada internetti mitme seadme vahel.

  1. Akupank

Kas ootad juba oma pikka bussi- või autoreisi, et vaadata ära hiljuti avastatud põneva seriaali terve hooaeg järjest? Siis vali kindlasti endale seljakotti võimekas akupank. Soovitatavalt vähemalt 5000 mAh, mis võimaldab telefoni akut laadida mitu korda. Suurematel akupankadel on ka vähemalt kaks ühendust ja nii saab korraga laadida mitut seadet.

  1. Universaalne adapter

Erinevates riikides ja kontinentidel reisides võib põrkuda lihtsa pistikute probleemiga. Sestap on hea, kui pakid kaasa universaalse adapteri, mis võimaldab oma seadmetele voolu saada ükskõik millises riigis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.