MealKit - piknik Rootsi moodi

Kuna SAS-i lennupunktid hakkasid aeguma ja mingit normaalset reisi nendest kokku ei andnud, tuli boonus ära kulutada SAS-i reisipoes. Silma hakkas MealKit - kuueosaline matkanõude komplekt, mis disainitud Rootsis (J. Nordwall) ja mis ilupiltidel üsna hea välja nägi. Kuller oli MealKitiga juba järgmisel päeval ukse taga, kuigi postipakil olid Riia templid. Kiire transport tõesti.

Pakist välja võttes oligi piknikunõude komplekt enam-vähem selline, nagu piltidel, muidugi arvestades argipäevast plastmassilist tavalisust, mida ilupiltide tegemisel eemaldatakse osavalt Photoshopiga.  Pakendiks oli pappümbris, karp ise kompaktne ja mõnusalt ümar. 

Komplekti kuulub kaks taldrikut (üks moodustub kaanest, teine alumisest suuremast anumast), tilgakindel tass (kolme taseme mõõtemärgistega, huvitava disainiga), veekindel topsik kaanega, söögiriist (nuga-lusikas-kahvel ühes), lõikelaud nõrutamisaukudega. Kõik asjad on masinpesu- ja mikrolainekindlad. 

Komplekt tundub paremini sobivat neile, kes kohapeal toidu valmis teevad. Kaasas tassimiseks pole suures karbis eriti ruumi või siis peab sisemised topsid eraldi välja võtma. Siis mahub ka mõni võileib suurde kesta ära. 

Seljakoti jaoks pole see komplekt just kõige kergem, sest väline kest on üsna massiivne. Ilmselt ongi mõistlik seda kuuest komplekti kaasa võtta just nende detailidega, mida toidu jaoks vaja ja ülejäänu koju unustada. Lõikelaua võib valmistoidu puhul näiteks koju jätta.

Veekindla topsi sisse saab panna salati ja suurem joogitops võib koju jääda, kui termos oma kork-topsiga niigi kaasas on. Lusikas tundub täitsa mugav, kahvel oma plastmassise oleku tõttu natuke nüri, "saag" lusikaskahvli küljes sobib vaid tordi saagimiseks, liha jaoks on see kasutu. Kala rappimiseks, kui just suurte isenditega tegu pole, sobib hädapärast ka väike kolmnurkne "lõikelaud".

Disaini eest aga võib anda viis punkti viiest. Lõunat tööle kaasa võtvatele inimestele sobibki see Rootsi komplekt just hea disaini tõttu - salat veekindlasse topsi, lõikelaud ja kaks suuremat taldrikut lubavad serveerida kasvõi mitmekäigulise stiilse lõuna. Saadaval nii hall-oranži, hall-rohelise kui hall-punasena. Või halli asemel mustana.

Tootjaks on Light My Fire - selle tootja kodulehelt leiab ka muud huvitavat disaini-matkakraami. Näiteks tulepulki, istealuseid jne.

PLUSSID:
hea disain
multifunktsionaalne

MIINUSED:
toidu kaasavõtmiseks ebamugav
kallivõitu (17 eurot!)

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.