Finnair avas suvise "väliseestlaste liini" Torontosse

N.ö valiseestlaste liin alustab taas - suvel saab lennata läbi Helsingi Tallinnast Torontosse, selle asemel, et teha vahepeatus maailma ühes hõivatuimas lennujaamas New Yorkis.

Tänasest kuni 11. septembrini avatud liin on kiireim viis reisida Eestist Kanadasse. Lennud toimuvad viiel päeval  nädalas. 

Finnairi Balti riikide müügijuhi Guerman Tyvoniouki sõnul elavneb suveperioodil lennuliiklus Toronto ja Tallinna vahel kordades, mistõttu ongi viimastel aastatel suvehooajaks avatud otseliin Helsingist Torontosse. “Paljud väliseestlased, kes elavad Kanadas, tulevad kodumaale puhkama ning ka Eestist on palju huvilisi Torontosse minemas,” põhjendas Tyvoniouk liini  avamist suveperioodiks.

Kui varem sai Kanadasse lennata ümberistumisega New Yorgist, siis nüüd saab Helsingist ilma vahepeatusteta otse Torontosse. “See vähendab sõidu aega kuni nelja tunni võrra ning Tallinnast algava lennureisi pikkus Torontosse on alla 12 tunni,” lisas Tyvoniouk.

Lisaks elavdab liin Tyvoniuki hinnangul noorte suvist reisimist Torontosse Eesti ja Kanada vahel sõlmitud viisakokkuleppe toel. Kokkulepe annab Eesti ja Kanada 18- kuni 35-aastastele kodanikele võimaluse teise poole riigis lühiajaliselt kuni üks aasta viibida ja töötada. Juunis maksab Finnairiga sõites üks suund Tallinnast Torontose alla 25-aastasele inimesele alates 395 eurost.

Lennud Helsingist Torontosse toimuvad lennukiga Boeing 757.

Lennuajad väljumisega Tallinnast Helsingisse:
Esmaspäevast neljapäevani 14:45–15:20 ning Pühapäeval 14:40–15:15
Lennuajad väljumisega Helsingist Torontosse:
Esmaspäevast teisipäevani  ja pühapäeval 17:45–19:35

Lennuajad väljumisega Torontost Helsingisse:
Esmaspäevast teisipäevani ja pühapäeval 22:50–14:00
Lennuajad väljumisega Helsingist Tallinnasse: 16:55–17:30

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.