Finnair avas lennule registreerimiseks m-värava

Kui varem sai veebist lennule registreeruda ja lennujaamas kohalikust e-teeninduse kioskist, siis nüüd saab ka siis, kui pole arvutit käepärast või e-kioskis ka saba, teha registreerumine kiirelt mobiiliga.

Finnair avas mobiilse internetiteenuse kasutajatele suunatud m-värava m.finnair.com, mis koondab reisiinfot ja annab võimaluse mobiilselt lennule registreerida.

“Oleme välja töötanud nn m-värava, mis internetiühendusega on kasutatav ligi kolmes tuhandes erinevas mobiilimudelis. Reisija saab ülevaate oma reisiplaanist, samuti on tal soovi korral võimalik lisainfot tellida otse telefoni,“ ütles Finnairi Baltikumi müügijuht Guerman Tyvoniouk. Veel pakub teenus lennueelset informatsiooni e-kirja vahendusel lähtuvalt reisija marsruudist ja kasutatavatest teenustest.

Uus Finnairi mobiilne teenus on kasutatav läbi internetilehekülje m.finnair.com, mis ühendab kõik reisimisega seotud teenused ja info, mida reisija võib enne lennu algust vajada. Mobiilne internetivärav annab võimaluse ka mobiilselt lennule registreerida ja jagab värskemat lennuinfot. Reisijatel on võimalik antud keskkonnas kasutada rohkem kui 40 erineva lennujaama kaarti. M-teenust saab hetkel kasutatav 36 riigis, sealhulgas ka Eestis.

E-kirjad sisaldavad otselinke Finnairi ja tema partnerite pakutavate reisiga seotud teenuste kohta. Sõnumid saadetakse kas soome, rootsi või inglise keeles olenevalt keele-eelistusest, mis on märgitud kliendi Finnair Plus profiilis või lisatud lennubroneeringule. Lennu broneerimisel läbi Finnairi kodulehe tuleb lisada oma e-posti aadress või paluda see sisestada reisibürool, kust lennupilet osteti. Kõik e-kirjad on personaalsed ja nende koostamisel arvestatakse iga kliendi marsruuti, reisiklassi ja kliendiprogrammi taset ning sihtkohta. Üldjuhul saadetakse igale kliendile reisi kohta kolm väljalennueelset e-kirja.

Esimene väljalennueelne e-kiri saadetakse 14 päeva enne lennu väljumist. Kiri sisaldab teavet antud reisile lubatud pagasikoguse kohta. Samuti saab klient kirjale lisatud linkide kaudu lihtsa vaevaga muuta oma broneeringuinfot või märkida soovitud istekoht.

Teine e-kiri saadetakse üks päev enne väljalendu. See sisaldab linki interneti teel lennule registreerimiseks ning infot Finnair Plus kliendikaardi omanikele ja äriklassi reisijatele pakutavate soodustuste ja eeliste kohta. Kolmas e-kiri saadetakse vahetult enne tagasilendu, mis lisaks lennuinformatsioonile sisaldab linki interneti teel lennule registreerimiseks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.