FlyLAL lubab Tallinnast kõige odavamalt lendama hakata

Leedu lennukompanii FlyLAL (mis tekkis pärast Lithuanian Airi erastamist ja kuulub Leedu investoritele) kutsus täna pressikonverentsi kokku ning lubas, et nemad hakkavad pakkuma kõige soodsamaid lende paljudesse Euroopa sihtkohtadesse.

Pressiteade ütleb, et märtsi lõpust alates pakub FlyLAL igapäevaseid lende Euroopa populaarseimatesse sihtpunktidesse: Milano, Pariis, Dublin, Frankfurt, London ja Barcelona. Lennud toimuvad läbi Vilniuse rahvusvahelise lennujaama, kusjuures kahe lennu vaheline aeg ei ületa 2,5 tundi. Tööpäevadel lendab flyLAL Tallinnast Vilniusesse kaks korda päevas.

Hinnad algavad 383 kroonist, ütleb veel pressiteade. Lisatakse, et see hind sisaldab kõiki makse.

Kuid loomulikult ei saa kõik reisijad kõigisse sihtkohtadesse selle hinnaga. Pressikonverentsil selgus, et keskmine hind FlyLALi sihtkohtadesse võib tulla kuskil 80 euro kandis.

Küsimusele, kas kevadest suurendatakse lendude arvu, vastas flyLAL-Lithuanian Airlines juhatuse esimees Tadas Pukšta, et ei suurendata. Esialgu jäetakse ka lendama samad lennukid - Saab 2000, kuid reisijate hulga kasvades võivad ka suuremad Boeingud Tallinna liinile tulla.

Tadas Pukšta ütles veel, et nende lennureise on võimalik broneerida kõigis levinud rahvusvahelistes broneerimissüsteemides. Reisijututoas kasutatavas Sabre süsteemis aga FlyLALiga lende millegipärast veel ei näidanud.

FlyLALi lennupunktide süsteemiga teenib praegu punkte vaid FlyLALiga lennates. Tulevikus arvatavasti vaadatakse ka mõne suurema boonusprogrammi suunas, lubas Pukšta.

Asukoht

54.64298419663767, 25.281231879926054

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.