Reisibroneerijate lemmik 2007 - Marbella

Marbella - kunagine Euroopa rikaste lemmikasula oma suvila rajamiseks on Eestis tuntud hoopis teistsuguse seltskonna elupaigana.

Mida muud teha ühel vihmasel ja külmal septembri pühapäeval, kui kokku lüüa statistikat. Seda me toimetuses seekord tegimegi ja Travelnow pakutav statistika hotellibroneeringute ning lennupiletite edasimüüjale andis Reisijutud.com järgmise tulemuse, kui vaadata vaid kehtivaid hotellibroneeringuid meie lehelt:
 

See tähendab, et Reisijututoa kaudu broneeriti sel aastal jaanuarist septembrini kõige rohkem hotellikohti Marbellas, mis asub Hispaania kuulsal päikeserannikul. Järgnes Amsterdam (ilmselt ümberistujatele ja tööreisijatele) ning kolmandal kohal oli Berliin, mille populaarsust võib seletada soodsate (odav)lendudega Tallinnast.
Travelnow ise pakkus aga soodustusi sel aastal kõige rohkem mõistagi USAsse reisijatele, kuid Eesti broneerijad eelistavad juba aastaid ikka lähemaid hotelle kuskil Euroopas. Seekord siis sattus esimeste sekka ka üks sihtkoht Jaapanis.
Praegu võib Reisijututoa broneerimissüsteem kaudu taas leida kampaaniahindu USA sihtkohtadele:
 

Eestikeelne kasutusjuhend hotellibroneerimiseks on siin.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.