USA reisisoovitaja leiab sõidukaugusele jäävad sihtkohad

Kui satud USAsse ja mõistagi liigud selles autokeskses riigis ringi autoga, siis võib peatuskohtades tekkida küsimus, millised linnad jäävad paraja autosõidu kaugusele.

Road Trip Advisor ehk automatkaja teekonnasoovitaja aitab.

See lehekülg aitab valida teekonna pikkuse tundides, samuti ilmakaare, kuhu suunas liigutakse ja siis jääb üle sisestada vaid oma asukoha postiindeks (hotelli tutvustavast broþüürist leiab selle kindlasti). Tulemuseks on kaart, kus märgitud linnad, mis sobiksid kohalejõudmiseks soovitud suunas ja soovitud aja jooksul või kui neid on liiga palju, näidatakse terve nimekiri koos majutuse minimaalsete hindadega.

Teeme ühe katse.

Valime stardikohaks Valge Maja Washingtonis, mille postiindeks on  20006 (see on asukoha postiindeks, presidendi post saabub teise indeksiga aadressil). Ajaks 1-6 tundi ja suund põhja.

Meile pakutakse ideaalse peatuskohana HARRISBURGi, Pennsylvania osariigi pealinna, mis jääb umbes-täpselt 2 tunni ja 15 minuti tee kaugusele. Üks keskmine Tallinn-Tartu ots. Klikkides linnal avaneb hotelli valiku vorm kuupäevadega ja samast saab ka ülevaate linna olulisematest vaatamisväärsustest. Nii lihtne see ongi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.