Uus Eesti turismi broneerimissüsteem: Ozoon.net

Kui varem pidi Internetist Eestisse puhkust broneerides ümber nurga käima, siis nüüd on lõpuks valmis saanud esimene reaalajas broneerimissüsteem: Ozoon.net. Kui portaali lisandub juba märkimisväärne hulk sisu, lisab Reisijututuba selle ka meie esikülje broneerimislinkide sekka siin paremal ülal.

Järgneb pressiteade neilt.

AS Vaba Aja Ekspert koostöös MTÜga Eesti Maaturism avab uue turismi- ja puhkuseteenuste portaali Ozoon.net, kus saab vaba aja teenusid reaalajas broneerida ja osta.

Turismimessil Tourest esitletav Ozoon.net võimaldab müüa väga erinevaid teenuseid majutusest ja kanuumatkadest kuni keegliradade ning seminariruumideni välja. Tooteid broneerides pannakse vastav ressurss automaatselt kinni, nii on pidevalt näha, milliseid teenuseid reaalselt saadaval on. Ozoon.net edastab info broneeringutest kohe ka teenusepakkujale.

Teenuste pakkumiseks sobib Ozoon.net eelkõige keskmistele ja väiksematele turismiettevõtetele, kellel endal puuduvad võimalused müügisüsteemi arendamiseks.

Ozoon.net annab neile võimaluse kujundada välja oma „tark müügimees” toodete haldamiseks, ettemaksu kogumiseks, madalhooajaks parema hinnakujunduse loomiseks, lojaalsetele klientidele soodsamate pakkumiste tegemiseks ning lisatoodete müügiks.

Eesti Maaturismi liikmed osalesid broneerimissüsteemi pilootgrupis ning mitmed nende teenused on homsest juba portaalis müügil. Samuti saavad Ozoon.net-iga liituda kõik teisedki teenusepakkujad.

Süsteem asub aadressil www.ozoon.net .

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.