Peitsime aarde "Terra Feminiarum"

12.09.2004 peitsid "Terra feminiarumi" Reisijututoa geopeiturid Kaido, Indrek ja Kaido(2).

Koordinaadid: N 59 33,963 E 24 32,716

Peidetud sai aare ühe tüüpilise männi kõrvale, lähedal on mitu merre suubuvat allikat. Vihje: käbid (taasta maskeering samamoodi, kui aarde leiad).

Aare asub Taani Kuninga aia servas. Kord oli Taani kuningal tütar, keda ei õnnestunud kuidagi mehele panna. Nimelt huvitasid teda meeste asemel hoopis teised naised. Kuningas vihastas ja saatis siis tütre saarele asumisele, aga et tal igav ei hakkaks, andis kaasa hulga seemneid ja taimi. Nii see aed tekkiski.

Aardesse panime piparmündikommikarbi, võtmehoidja, rinnamärgi, kingapuhasti, Microsofti visiitkaardihoidja, SLO tulemasina, südamekese. Konteiner pole väga suur, pigem mini kui maksi.

Pildid aardepeitmisest: 1. rand http://www.reisijutud.com/gallery/view_photo.php?set_albumName=Naissaar120904&id=w_Naissaarel_12092004_20 2. aare http://www.reisijutud.com/gallery/view_photo.php?set_albumName=Naissaar120904&id=w_Naissaarel_12092004_21

Palume leidjatel endast teada anda, lisades kommentaari siia lehele (lõpus link "lisa kommentaar") ja kirjutades geopeitus@geopeitus.ee.

Cache In Trash Out Cache In - Trash Out! Not available year-round Not available year-round Island cache Island Cache (Boat required) swimming Swimming Nearby Not Accessible in Winter Not Accessible in Winter Scenic View Scenic View No offroad vehicles No Offroad Vehicles Weather Permitting Weather Permitting Generated by The Selector

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.