Fintech-ettevõte Revolut hakkas Eestis pakkuma reisimise ja majutamise teenust Stays

Revolut

Pärast teenuse Stays edukat käivitamist Ühendkuningriigis selle aasta juulis jõuab uus reisitoode nüüd ka kõigi Revolut´i klientideni Eestis. Stays aitab klientidel broneerida puhkust ja saada kohe 10% raha tagasi.

Ülemaailmne finantsrakendus, millel on praegu üle 16 miljoni kliendi, sh üle 40 000 Eestis, teatas täna Stays´i turuletoomisest Eestis. Stays´i saavad majutuse broneerimiseks kasutada kõik Revoluti kliendid ning selle eesmärk on järgida Revoluti visiooni luua platvorm kasutaja kogu rahale ja tehingutele ühes kohas.

2019. aastal, tavapärase reisimise viimasel aastal, kulutasid Revoluti kasutajad Eestis Revoluti kaarti ja selle funktsioone kasutades majutusele keskmiselt 231 eurot ja välismaal viibides 925 eurot.

Revoluti reisimise funktsioon Stays võimaldab kasutajatel broneerida majutust samas keskkonnas, kus nad oma rahaasju haldavad. Uus rakendusesisene võimalus on fintechi platvormi esimene omataoline pakkumine ning see annab eelise mitte ainult broneerimistasudelt kokku hoidmisega ja võimalusega sirvida ja broneerida kõike Revoluti rakenduses, vaid ka kuni 10% raha kohese tagastamisega, säästes sellega keskmisele kliendile 23 eurot aastas.

Stays pakub majutuse võimalusi kogu maailmas, näidates soodsaid ööbimise ja hommikusöögiga broneeringuid ning lõpetades ainulaadsete luksuslike öömajade ja hotellidega. Pikemas perspektiivis on eesmärk lisada rohkem kasulikke reisimisega seotud tooteid nagu lennud, autorent, reisielamused jne, muutes rakenduse kõigi reisiga seotud otsuste koduks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.