Soovitused: kuidas alustada oma talvise puhkusereisi planeerimist keset sooja suve

Suusavarustus. (CC) Pixabay

Tavaliselt alustavad inimesed oma talvepuhkuse planeerimist juba suve alguses. Kuid loomulikult pole kõik alati nii ettenägelikud. Siiski aina enam puhkajaid hakkab juba pool aastat või aasta varem mõtlema, kuhu reisida.

Reisikorraldajad on märganud, et reisijate harjumused on muutunud: puhkust hakatakse planeerima üha varem, mõnikord lausa 6 kuni 12 kuud enne puhkust, eesmärgiga säästa raha ning garanteerida parim hotell.

Mida varem reisi planeerida, seda soodsam see on

Reisikorraldaja Kidy Tour prognooside kohaselt peaks järgmisel talvehooajal toimuma 22% rohkem lende Eestist Egiptusesse - Hurghadasse, mis on üks populaarsematest sihtkohtadest talvel. Täpsemalt tähendab see, et kui möödunud hooajal toimus 105 lendu Egiptusesse, peaks eesoleval hooajal tõusma see number 129 peale.

„Nõudlus Egiptuse reiside järele on üsna suur. Niipea, kui Türgi reiside hooaeg saab läbi, hakkavad reisihuvilised uurima, kuhu veel puhkusele minna saab. Sel aastal oleme Egiptuse reiside korraldamisel pööranud erilist tähelepanu hotellide kvaliteedile, mistõttu on meie valikus ainult 4- ja 5-tärni hotellid. Neile, kes soovivad ühendada oma puhkust laste koolivaheajaga, kes kavatsevad jõule, lihavõtteid või aastavahetust tähistada välismaal või kes lihtsalt soovivad uuesti külastada juba varasemalt meeldima hakanud hotelli, kus nad saavad nautida päikest ja sooja, soovitame juba praegu alustada puhkuseplaanide tegemist,“ ütles Kidy Touri partnersuhete juht Hille Kibits.

Lisaks soovitab reisikorraldaja varakult puhkust planeerima hakata ka hindade tõttu. Mida varem alustada, seda parem on pakettide valik ning Kidy Touri puhul tähendab see ka võimalust tasuda kogu reisi eest ettemaksuna vaid 50 eurot inimese kohta ning ülejäänud summa kuu aega enne reisi algust. Ühtlasi võimaldab varajane planeerimine inimestel midagi ärevusega oodata.

Kuidas valida endale sobivaim hotell? 

Egiptus meelitab eurooplasi külastama mitte ainult oma kaunite vaadete, üllatava veealuse maailma ja kvaliteetse meelelahutusega, vaid ka uhkete hotellidega. Siinkohal tasub meeles pidada, et Egiptuses hinnatakse hotellide taset Euroopast erinevate standardite järgi, nii et enne reisi broneerimist tuleks konsulteerida reisikonsultandiga ning uurida huvipakkuva hotelli kohta jagatud tagasisidet ka iseseisvalt, et veenduda selles, kas antud hotell vastab reisija ootustele ja vajadustele.

„Varakult puhkuse planeerimise alustamine tagab laiema hotellide valiku, mis on Egiptuses eriti suur, hõlmates nii lihtsamaid kui ka luksuslikke hotelle. Me teeme koostööd selliste usaldusväärsete hotellikettidega nagu Sunrise, Jaz ja Albatros ning oleme isiklikult külastanud neid hotelle, mida me oma klientidele soovitame. Need, kes on juba Egiptuses käinud, teavad hästi, kui oluline on reisibüroo tugi ja nõu eduka reisi planeerimisel. Soovitame eeskätt perega reisijatel usaldada oma reisi planeerimine professionaalidele, kuna peredel on enamasti mitmed erinevad vajadused, millele nende reis peab vastama,“ ütles Kibits.

Asukoht

27.2578957, 33.8116067

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.