SAS plaanib pardal pakkuma hakata internetiühendusega WiFi-teenust

Eelmise aasta lõpus asus lennufirma SAS edasi arendama oma pardal pakutavat WiFit, mille jaoks loodi uus avaleht tasuta digitaalse meelelahutuse ja teenuste pakkumiseks reisijatele.

SAS-i käivitatud esimeses versioonis uuest WiFi avalehest on sisu kohandatud klientidele tasuta teenuste ja meelelahutuse pakkumiseks. SAS teeb koostööd partneritega, kelleks on  Dagens Nyheter, Dagens Næringsliv ja International Herald Tribune. Reisijad saavad tasuta kuulata Rootsi kõige populaarsemat podcasti Alex & Sigges, kus esinevad Rootsi kuulsused Alex Schulman ja Sigge Eklund. Lisaks on reisijatel tasuta ligipääs SASi veebilehele, reisinõuannetele, uuele portaalile My SAS Idea ja EuroBonuse poele.

Kui reisija soovib,  saab ta osta ka piiramatu ligipääsuga Internetiühenduse kasutuse. Need reisijad, kes lendavad Economy Extra või Businessklassis ja EuroBonus Gold püsikliendikaardi omanikud saavad internetti kasutada tasuta.

„Praegu tutvustame esimest sammu sellest, milline võiks olla SAS-i WiFi,“ ütles lennufirma SAS tootearendusjuht Philip Wågnert.  „Tulevikus hakkab see sisaldama kohandatud meelelahutust: muusika, filmid, mängud, ostlemine ning muud funktsioonid, mida meie kliendid kasutavad. Läbi My SAS Idea portaali saame ideid oma klientidelt, kes aidavad kaasa meie pardal pakutavate teenuste arendamisele."

Jaanuari lõpust pakuvad kõik SAS’i lennukid, mis on varustatud WiFi-ga, tasuta teenuseid ja meelelahtust pardal üle WiFi. Rohkem infot saab siit: www.flysas.com/wifi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.