Nanobag 3.0 - maailma päästev kott, mis vabastab meid kilekotineedusest

Nanobag 3.0.

Maailm on täitumas plastkottidega, neid leidub igal pool looduses, meres ja ookeanides mägede kaupa. Kuigi suur osa pole neist mitte loodusse pahatahtlikult visatud (ehkki mingi osa on niimoodi sattunud ka), vaid orkaanide, tormide ja tsunamidega minema uhutud, on plastkottidest loobumine endiselt raske ja asendust paber- või seljakottide näol ei taheta eriti omaks võtta. Samas on Indiegigo-s raha kogumas juba kolmanda põlvkonna Nanobag 3.0, mis on nii pisike, et üks selline võiks alati meil kaasas olla kilekoti asemel.

Tegemist on kolmanda põlvkonna pisikotiga, mille saab kokku pakkida peopesasuuruseks kompsuks. Lahti võttes aga on see korralik suur õlakott, kuhu mahub palju. Kui lähed reisile, on selline poekott ideaalne kaaslane. Kui oled töölt koju minemas, siis samuti. Peaasi, et ei unustaks seda alati kaasa võtta.

Praegu ei saa veel Nanobag´i kaasa haarata, aga kui see kogub vajaliku rahastuse, siis ilmselt üsna pea ilmub e-poodidesse ja võib-olla natuke hiljem ka päris-poodidesse. Maksab natuke alla 9 euro, valikus on mitmeid mustreid ja kandevõime on 30 kg.

Iga kotiostuga istutatakse ka üks puu. 

 
Indiegogo-s on kott kogunud juba 376 108 USD soovitud 3839 dollarist. Kickstarteris on kampaania juba läbi, koguti 305 973 eurot. Kotiprobleem on seega suur ja vajab kiiret (nano)lahendust.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.