Hiina ime test - odav militaarne matkakott

Odavaid Hiina asju eBayst tellida on loterii, aga teinekord on päris huvitavaid asju tulnud. Igaks juhuks küll ekspeditsioonile saabunud varustusega ei maksa minna, aga mõni asi on oma hinna kohta siiski üllatavalt kasutatav.

Seekordne militaarmustriline 65-liitrine mahukas seljakott tuli Hong Kongist. Maksis 25 dollarit. Piltidel näeb välja nagu päris.

tegelikult on ka lähedalt vaadates nagu päris, alles katsudes saab aru, et see on pigem igapäeva- kui lahinguolukorra kott. Siiski-siiski, mitte igapäeva ka vaid pühapäevakott. Igapäevases kasutuses võivad koti pehmemad kangad liiga kiiresti räbalaks kuluda. Küljelolevad võrktaskud on ka sellisest kummalisest vilditaolisest pehmest aukudega materjalist, mis okste ja takjate taha kinni jääb. 

Kui aga vaadata koti välimust, siis seljas see paistabki üsna tavalise korraliku matkakoti moodi välja. Aga enamus asju ongi näilised.

Õhutuspadjakesed selja taga tegelikult eriti ei õhuta, seljakotirihmade pikkus on küll reguleeritav, kuid rinnarihma pole (samas kõhurihm on), lukud käivad natuke jäigalt ja sisemisi sahtleid eriti pole. Kott on ühe pika mahuga põhjani välja, seega asju on sealt natuke tülikas kätte saada.

Samas on väline tasku, kuhu mahub elektroonikavidinaid ja isegi mõni lahjem ultrabook-sülearvuti.

Seega võib öelda, et see kott sobiks mõne automatka jaoks või pühapäevamatkaks, kolimiseks või mõnikord suurema trüni vedamiseks, kui palju ja kaua ei pea kott seljas tassima. sest kott on ju välimuselt nagu "päris" ja igal juhul stiilsem kui kilekott või mõni bannaan-trennikott. Bränd on muidugi Hiina tundmatute mandritehaste toodangule iseloomulik: "Sport". Tõsisemale matkale tuleks aga päris matkakott osta.

NÄITAJAD:
40x59x26 cm
2 lukuga taskut, kaks väikest küljetaskut (joogipudelite vms jaoks), üks sisemine tasku
Rihmad reguleeritavad, kõhurihm

PLUSSID:
+ Kott on kerge ja õhuke
+ Hind, see on pea olematu 65-liitrise koti kohta
+ välimusel pole viga, näeb välja nagu "päris" militaarvarustus 

MIINUSED:
- Kergelt haiseb naftaproduktide järgi
- materjalid on nõrgad ja õhuksed (ilmselt kaua ei kesta)
- sisemuses on vähe eraldavaid sahtleid, põhimõtteliselt on üks suur maht pluss välised kaks lukuga lisataskut

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.