Finnairi lennukoodiga saab peagi lennata ümber maailma

Foto: Fiji Airways

Soome lennufirma Finnair ja Fiji Airways alustasid koostööd, mis võimaldab Helsingist mugavalt lennata troopilise Fidži saare rahvusvahelisse lennujaama.

„Alustame põnevusega koostööd Fiji Airwaysiga, mis tähendab Finnairi klientidele uut troopilist sihtkohta Vaikse ookeani lõunapiirkonnas,” ütles Finnairi Baltikumi ja Ida-Euroopa juht Arunas Skuja, .

„Koostöö võimaldab esmakordselt Finnairi lennukoodi all panna kokku ümbermaailmareisi läbi sihtkohtade Aasias ja USA läänerannikul. Tervitame ka Fiji Airwaysi kliente, keda ootame tutvuma Soome ja Põhjamaadega,” lisas Skuja.

Finnairi kood lisatakse esialgu Fiji Airwaysi lendudele Hongkongist Singapuri, Naritasse ja Nadisse (Fidžil). Uusi koodipartnerluslende saab broneerida alates 27. oktoobrist.

Hiljem tuleb sama kood veel San Francisco, Los Angelese ja Nadi vahelistele lendudele. Sellega ongi võimalik Finnairi lennukoodiga reisida ümber maailma.

Fiji Airwaysi kood lisatakse omakorda Finnairi Helsingi lendudele läbi Singapuri, mis avab Fiji Airwaysi klientidele võimaluse lennata nii Soome kui ka erinevatesse sihtkohtadesse üle Euroopa.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.