Saksamaa

Hotellibroneering siitsamast: Saksamaa linnad - vali sobiv...


Saksamaa linnad, mida kindlasti peaksid külastama järgmisel Euro tripil wher2go 03.10.2018 18:22

Pilt: thelocal.de

(Sisuturundus)

Kuigi Saksamaa ei ole esimene sihtkoht, mis meelele tuleb kui mõeldakse Euroopa reisi peale, aga nendele, kes seal juba käinud, on see kindlasti kindel koht kuhu peab minema tagasi.

Saksamaa on olnud Euroopa südameks juba mitmeid sajandeid ja sellel riigil on väga rikkalik ajalugu ning kultuur, võib öelda üks omalaadsemaid Euroopas. Samuti on riigil vapustavad vaated, ägedad vanad linnad, moderne arhitektuur, elavad festivalid, huvitav ööelu ja muidugi parim õlu, mida te enda elu jooksul ilmselt proovite.

Hotelliarvustus: Victor’s Residenz Hotel Leipzigis wher2go 15.06.2012 00:59

Lepizigisse rongiga saabudes (mis on Eesti turistile üks kõige loogilisemaid logistilisi lahendusi) on Victor's Residenz üks lähimaid võimalikke öömajasid raudteejaama lähistel. Samas muidugi mitte kõige soodsam rahaliselt.

Hinnad algavad 130 eurost. Vana ajalooline hoone on seda peaaegu, et väärt. Leipzigisse pole pärast sõda neid palju järgi jäänud. Kuid alustame kohalejõudmisest.

Victor’s Residenz Hotel, Leipzig wher2go 15.06.2012 00:31

Victor’s Residenz Hotel, Leipzig

Švaabimaal saab hotellis õllearoomi nautida Trillian 05.05.2012 01:57

Saksamaal Ehingeni vanalinnas avas äsja uksed õllesõpradele mõeldud Best Western Plus Bierkulturhotel Schwanen, mille numbritubades ei jäta õllesõpru alt tulev õlle- ja linnasearoom ka magades.

50 toaga hotell kuulub 310-aastase ajalooga Milleri perekonnadünastiale, nagu ka restoran Gasthof Schwanen, millel on juba alates 1697. aastast oma õlleköök.

Milleri perekonna hotelli kontseptsioon keskendub õlletemaatikale. Eheda õhustiku rõhutamiseks on mõned hotellitubadest viimistletud kunagises vilja- ja humalapoes ehitusmaterjalina kasutust leidnud puiduga, mis toob külastajatele eripärase ja tuttava õllehõngu ka magades.

Piltidelt on näha, et ka mööbli paigutus on tubades veidi teistsugune.

Bierkulturhotel Trillian 05.05.2012 01:48
Ümberilmareis Katamaraan Nordea Kieli kanalis wher2go 10.10.2010 14:50
Saksa ajalugu Tiiu186 27.10.2008 15:43

Kirjastusel Valgus on ilmunud raamat Saksa ajalugu.

Lühike, kuid põhjalik käsitlus, milles antakse ülevaade Saksa ajaloo kõigist olulisematest etappidest kuni Berliini müüri langemise ja Saksamaa taasühinemiseni. Teksti rikastavad Saksa Ajaloo Muuseumi kogudest pärit rohked värvilised ja mustvalged illustratsioonid.
Hagen Schulze (1943) on Saksa ja Euroopa uuema ajaloo professor Berliini Vabaülikoolis ja Saksa Ajaloo Instituudi direktor Londonis.

Täpsema info raamatu kohta leiate aadressilt www.kirjastusvalgus.ee.

Ring Saksamaal (Rostock-Rostock) OnuRemus 14.08.2004 14:38

Sobiv peatuspaik Kasseli ja Koblenz'i vahel, enne Ukerdasime tiiru mööda Saksamaad. Võiks öelda, et õppisime reisimist, sest põhiline, mis sai selgeks - liiga palju ei tohi korraga ette võtta. Üritasime kahe nädalaga Saksamaale tiiru peale teha, aga lõpp muutus lihtsalt kihutamiseks, et õigeks ajaks sadamasse jõuda.
Mõned punktid, mida ma enda jaoks meelde jätsin:
1. Pole mingit mõtet Saksamaale söögikraami kaasa võtta. Ostes odavatest kauplusekettidest (Lidl, Aldi), on hinnavahe eestiga olematu.

Frankurti pilvelõhkujad wher2go 06.02.2003 21:20
Asu Saksamaa teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.