Saksamaa linnad, mida kindlasti peaksid külastama järgmisel Euro tripil

Pilt: thelocal.de

Pilt: thelocal.de

(Sisuturundus)

Kuigi Saksamaa ei ole esimene sihtkoht, mis meelele tuleb kui mõeldakse Euroopa reisi peale, aga nendele, kes seal juba käinud, on see kindlasti kindel koht kuhu peab minema tagasi.

Saksamaa on olnud Euroopa südameks juba mitmeid sajandeid ja sellel riigil on väga rikkalik ajalugu ning kultuur, võib öelda üks omalaadsemaid Euroopas. Samuti on riigil vapustavad vaated, ägedad vanad linnad, moderne arhitektuur, elavad festivalid, huvitav ööelu ja muidugi parim õlu, mida te enda elu jooksul ilmselt proovite.

Baden Baden

Linn, mis paikneb üpriski lähedal Saksamaa mustale metsale, Baden Baden on väga kuulus enda spa poolest, mis on mõeldud rikastele ja kuulsatele.  Kindlasti veendute, et peale selle linnas külastamist, et see on palju enamat kui ainult spa linn. Baden Baden avastati esimesena Rooma inimeste poolt, kellele hakkasid meeldima imelised mäed ja jõed, mis ümbritsevad seda linna. 1800-ks aastaks oli saanud sellest linnast üpriski kuulus puhkamiskoht, kus on isegi käinud näiteks kuninganna Victoria.

Tänapäeval on Baden Baden tuntud ühena Euroopa suve pealinnatest, kus käib tuhaneid turiste, kes tahavad kogeda vana aja kõrgklassi, nautida terapaatilisi mineraal veekogusid ning külasta kõrgklassi hottelle. Üks põhjus, mis on samuti huvitav miks seal käiakse on see, et selles linnas on üks vanimaid kasiinosid. Kindlasti keegi kes naudib mängimist meie maal tuntud kasiinos nagu Paf, peaks kindlasti sellises legendaarses kohas ära käima.

Tripoto.com
Pilt: tripoto.com

Dresden

40 kilomeetrit Tšehhi piirist, Saksi vaba riigi pealinn pakub külastajatele traditsiooni, maalilise ilu ja kunsti- ja arhitektuurilise rikkuseid,  mida ükski teine ​​Saksa linn ei suuda ületada. Selle ajalooline kesklinn ulatub peamiselt 18. sajandini ja on jagatud kaheks Elbe jõe poolt: Altstadt ja selle suurejoonelised kirikud ja muuseumid lõunakaldal, Neustadt ja selle stiilne butiik põhjas.

Vaatamata sellele, et liitlased pommitasid tugevalt Teise maailmasõja ajal seda linna, suutis Dresden tõusta ja täielikult linna taastada ja samuti paljud ajaloolised hooned, sealhulgas Semperi ooperi ja Zwingeri palee - renessansi ja barokkmuusikaga hooned, mis olid tunnistuseks Saksi endise monarhia rikkalikkusele ja lillakale maitsele.

Dresden on kindlasti linn, kus tasub ringi kõndida, kuna kesklinnas, mida tihti peetakse " Florence of Elbe’ ", on palju vaatamisväärsusi külastamiseks nagu kaunid aiad, vabaõhuüritused,  kontserdid parkides ning isegi vabaõhu õlletehased, millest ei tahaks kohe kindlasti ilma jääda.

Internations.org
Pilt: internations.org

München

Kuigi esimene asi, mis Müncheni peale mõeldes  meelde tuleb, on maailmakuulus Oktoberfesti õllefestival ja mess - mis tõmbab igal aastal keskmiselt kuus miljonit õluarmastajat - tõde on, et München tõesti elab tollel ajal.

Saksamaa kaugel lõunas asuv Baieri maakonna pealinn võib oma suurejoonelisuse ja ilu tõttu kergesti konkureerida paljude Euroopa pealinnadega. Müncheni nimi, mis sai alguse pärast 12. sajandil esmakordselt asustatud benediktiini munkade poolt. München on arenenud nagu sakslastele meeldib öelda "Weltdorfi" - või "maailma külaks" - täis tugevaid, mitmekesiseid kultuure ja vaatamisväärsusi, sealhulgas rohkem teatreid ja galeriisid kui mujal Saksamaal.

Münchenil on palju pakkuda turistidele, sealhulgas fantastilisi muuseume, linnapaleesid, losse, toiduturge ja ilusaid parke ja aedu, sealhulgas kuulus Englischer Garten. Inglise aed, mille kujundas Brit Sir Benjamin Thompson 1792. aastal, on maailmatasemel linnaline roheline ruum, mis on suurem kui New Yorgi ikooniline Keskpark.

Muenchen.de
Pilt: muenchen.de

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.