Finnair lisab suve kõrghooajaks lende Põhjamaade puhkusesihtkohtadesse

Põhja-Soome.

Finnair teeb sel suvel lisalende Norras Bodøsse ja Trondheimi, Soomes Ivalosse, Kittilässe ja Kuusamosse ning Rootsis Visbysse.

Finnair lisab nii Euroopa kui ka Aasia reisijate nõudlusele vastavaks suvepuhkuse kõrghooajaks juuni lõpust augustini lende oma populaarseimatesse Põhjamaade puhkusesihtkohtadesse.

"Põhja-Euroopa oma värske õhu ja kauni loodusega meelitab reisijaid, kes näevad autentseid elamusi," ütleb Finnairi ärijuht Ole Orvér. "Pakume puhkusereisijatele suurepäraseid ühendusi üle Põhjamaade ja sujuvat ühendust meie Helsingi sõlmpunkti kaudu."

Finnair taastab lennud Bodøsse, mis asub Põhja-Norras otse polaarjoone kohal ja lendab Bodøsse viis korda nädalas ajavahemikus 17. juuni kuni 2. august. Lende lisatakse ka Norrasse Trondheimi, lennates juunist Trondheimi 10 lendu nädalas augusti lõpuni. Mõlemad linnad pakuvad häid võimalusi looduspuhkuse huvilistele ja neile, kes soovivad kogeda Põhja-Norra vapustavaid maastikke. Lennud Bodøsse ja Trondheimi ühenduvad sujuvalt Finnairi rahvusvaheliste lendude võrgustikuga.

Finnair lisab lende samuti Põhja-Soomes Kuusamosse, Ivalosse ja Kittilässe, kuna Soome Lapimaa meelitab üha enam puhkusereisijaid ka suvehooajal.

Finnair on ainus lennufirma, mis teenindab Soome Saamimaad aastaringselt. Soome põhjaosa ehedad looduselamused, värske õhk ja valged ööd köidavad üha enam nii rahvusvahelisi kui ka siseriiklikke puhkusereisijaid. Lennud nendesse sihtkohtadesse ühendavad sujuvalt Finnairi Euroopa ja USA võrgustikku.

Finnair lendab juuni lõpust augusti alguseni veel ka Rootsis Gotlandi saarel asuvasse Visbysse viis korda nädalas. Gotlandi saarel asuv keskaegne linn Visby on ideaalne suvesihtkoht ja kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.