Nõuanded ja soovitused: slotimängud puhkusereisi ajal

Foto: Andrea Piacquadio, Pexels

(Sisuturundus)

Puhkusereisi ajal on oluline lõõgastuda, analüüsida oma elu ja mõtteid ning lasta end ka meelelahutusel kaasa viia. Puhkus on mõeldud ikkagi elu nautimiseks viisil, mis inimese jaoks vastavalt sobilikuna näib. Kes rannas olles ainult mõtteid analüüsida või merd vaadata ei soovi, võib leida teistmoodi meelelahutust erinevate slotimängude näol.

Slotimängud on olnud kasiinodes alati küllaltki populaarsed ning selle üheks põhjuseks on mängude lihtsus, ei ole vaja strateegilist mõtlemist ega mängu eelteadmisi ja reegleid otseselt vaja teada, et edukalt mängida. Kõik on vaid juhuse ja õnne taga kinni. Slotimängude puhul on iga keerutus juhuslik ja kunagi ei tea, millises mängus õnn naeratab. 

Sobiva online kasiino leidmine

Puhkusereisi ajal võib muidugi külastada ka kohalikke traditsioonilisi kasiinosid ja miks mitte vaadata, kuidas mujal asjad toimivad ja mis mänge seal pakutakse. Küll aga rannas olles jääb variandiks siiski online kasiino külastamine. Tänaseks on eestis lubatud online kasiinod küllaltki professionaalsed ja pakuvad tohutul hulgal mänge mängutootjatelt üle maailma. 

 

Parimad eestis lubatud online kasiinod leiab internetist otsingumootorite abil. Kes aga nõnda palju vaeva puhkuse ajal näha ei soovi, võib külastada erinevaid portaale, kus kasiinosid omavahel võrreldakse ning saada sealt kiire ülevaade. Meie eestis lubatud online kasiinod pakuvad ka mitmeid erinevaid boonuseid, eriti slotimängudele mõeldes. Üheks populaarsemaks boonuseks on muidugi eesti kasiino tasuta spinnid, mida tavaliselt antakse mingis konkreetses slotimängus. Nii on võimalus proovida mõnda uut mängu ja võidud saab endale.

Milliseid slotimänge mängida?

Päeva lõpuks jääb see valik muidugi iga mängija enda teha, vastavalt oma soovidele ja temaatilisele eelistusele. Slotimängude tohutust valikust leiab ka reisimise ja puhkusega seonduvaid teemasid ning miks mitte näiteks Egiptuse temaatikaga mänge proovida rannas ilma nautides. Või võtta hoopis välja eesti kasiino tasuta spinnid mingis mängus, mida veel proovinud pole?

 

Slotimängude puhul tasub muidugi mõelda, kas soovitakse minna püüdma suurt progresseeruvat jackpoti või lihtsalt lõbusalt aega veeta. Online kasiinodes on mängud jaotatud erinevate kategooriate alla ning sealt leiab ka jackpotiga mängud. See ei tähenda, et teised mängud ei annaks suuri võite või et nad kuidagi kehvemad oleksid. Päeva lõpuks tuleb siiski meeles pidada, et tegemist on õnnemängudega ning juhuslik keerutus on see, mis otsustab võidu. Mänge on erinevaid, kuid siiski tasub vaadata, kas konkreetne välja valitud mäng pakub mingit boonus- või lisafunktsioone. Lihtsalt sel põhjusel, et boonus- ja lisafunktsioonid on need, mis enamasti mängu põnevana hoiavad. 

Turvalisus

Online kasiino valimisel tuleks kindlasti jälgida ka, et koduleht oleks turvaline. Selleks tuleb jälgida lehekülje üleval olevat aadressirida ning kui seal aadressi URL algab https:// ja enne seda on väike luku märk, siis võib kindel olla, et tegemist on turvalise kasiinoga. 

Välismaal muidugi vahel tekib soov ka välismaa online kasiinosid külastada, kuid selles osas tasub siiski ettevaatlik olla. Kindlasti tuleb teha enne väike uurimine, kas online kasiinol on olemas vajalikud litsentsid tegutsemiseks, kodulehe aadressi turvalisus, maksevahendite mitmekesisus. Lisaks on mõistlik ka lugeda arvustusi teistelt kasutajatelt. 

Eelarve ja lõbu

Välismaal online kasiino külastamisel tuleb muidugi mõelda ka sellele, et tihtipeale välismaa internetilevis (näiteks kohalik hotelli wifi), ei pruugi olla võimalik avada kodumaa kasiinode lehekülgi, kuna teatud riikides on online kasiinod keelatud. Selles osas tuleks kasutada oma telefoni ja koduse teenusepakkuja internetti. 

Enamikel inimestel on ka puhkuse ja meelelahutuse osas seatud eelarve. Seetõttu, kui online kasiinos raha peale mängima minna, tuleks läbi mõelda, mis on see summa, mida ollakse valmis kaotama. Nii ei riku puhkust enda ega teiste jaoks. Muidugi on tore võtta välja eesti kasiino tasuta spinnid ja keerutada ning see võib lõbus olla. Küll aga tasub meeles pidada, et tegemist on hasarti tekitavate mängudega ning sel põhjusel, kui mängida, siis ikkagi vastutustundlikult.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.