Reisiteemalised slotimängud online kasiinodes

Foto: Boudewijn Huysmans / Unsplash

(Sisuturundus)

Vahel on puhkusereis kaugel, kuid ikka võib tekkida tunne, et sooviks justkui juba reisil olla ning unustada muremõtted. Reisi aega võib-olla varasemaks tõsta ei õnnestu, kuid on ka muid võimalusi, kuidas mõneks ajaks viibida nii-öelda puhkuse teemas. Reisiteemaliste mängude mängimine võib olla üheks neist võimalustest. 

Selleks, et reisiteemalisi kasiinomänge mängida, on tegelikult mitmeid võimalusi. Kes soovib päris rahaga mängida, saab endale valida enda jaoks sobiva kasiino. Internetis on mitmeid portaale, kust leiab erinevad kasiino online variandid. Neis portaalides on mitmeid kasiino online lehekülgi omavahel võrreldud ja just sealt saab kiire ülevaate, millised võiksid olla sobivad kasiino online variandid ja pakutavad boonused. Teiseks võimaluseks on mängida nii-öelda mängurahaga ning külastada internetilehekülgi, kus on kasiino mängud tasuta ja täiesti riskivabalt. Lisaks neile lehekülgedele on ka mitmel kasiino online leheküljel olemas kasiino mängud tasuta. Ka mitmeid reisiteemalisi mänge on võimalik mängida tasuta.

Frequent Flyer

Frequent Flyer on loodud mängutootja Relax Gaming poolt. Mäng viib mängija virtuaalsesse paradiisi pakkudes nelja erinevat tasuta keerutuste sihtkohta. Slotimäng saab alguse lennujaamast ning rullikute keerlemisel selgub hea õnne korral kiiresti, milline on ees ootamas tasuta keerutuste boonusvooru sihtkoht. Igas sihtkohas on erinev arv tasuta keerutusi ning lisaks on boonusvoorus ka lisanduvad metsikud sümbolid ja võidukordajad. Mängu teevad huvitavaks ka erinevad sümbolid, mis tähistavad tuntud kohti erinevates maailma paikades nagu Pariis, Egiptus ja New York. 

Easter Island

Tegemist on Yggdrasil mängutootja poolt loodud mänguga, mis keskendub ühe Vaikse Ookeani pisikese saare, Lihavõttesaare tegevuspaigale. Saarel olevas Moai kivist kujud on olnud aastaid üheks salapärasemaks fenomeniks, mis on teadlasi, uurijaid ja turiste paelunud. Easter Island slotimängus on Moai kujud mängijale justkui mängu saatjaks, kes eemaldavad teatud sümboleid ja asendavad need kõrgemalt makstavate sümbolitega. Kaasahaaravaks teeb mängu, et Moai kujud ei seisa niisama paigal, vaid teevad küllaltki julgeid tantsuliigutusi ning aeg-ajalt muudavad mängulaua suuremaks, mis võib kaasa tuua ka suuremaid võite.

Age of Discovery

Selles Microgamingu poolt loodud mängus on võimalik minna ajas justkui tagasi. Nüüd on võimalik koos kuulsa Kolumbusega minna reisile ning uurida Ameerikat, avastada aareid ja rikkusi. Mängus on kokku 25 võiduliini ning sümbolitest erilisemad on loomulikult kompass ja purjelaev Santa Maria. Mäng pakub kuni 32500 mündi väärtuses võite, mida on võimalik hea õnne korral käivitava vaid ühe keerutusega. Mängu kujundus on inspireeritud 15. ja 18. sajandi vahelisest ajast, mil rahvad purjetasid mööda maailma, et seda avastada.

Aloha! Cluster Pays

Hawaii temaatikaga kujundatud mäng on loodud NetEnti poolt. Mängus on olemas kõik puhkusemeeleoluks vajalik, sealjuures Tiki sümbolid, kookospähklid, merekarbid ja ananassid. Lõbusalt värviline mäng pakub tasuta keerutuste boonusvooru. Tegemist on klastrimänguga, mis tähendab, et võidud makstakse välja kui teatud arv sümboleid koos mängulaual esinevad. 

Safari King

Pragmatic Play poolt loodud mäng Safari King viib mängijad Aafrika savannidesse. Mängu sümboliteks on võetud inspiratsiooni savannis elavatest loomadest nagu lõvi, elevant, ninasarvik ja zebra. Tegemist on küll pigem lihtsakoelisema mänguga, milles puuduvad erilised videoefektid, kuid vähemalt ei ole siit puudu tasuta keerutuste vooru võimalus. 

Ilmselt need mängud ei anna päris puhkuse või reisi mõõtu välja, kuid võib-olla aitavad mõtted siiski mõneks ajaks mujale saada või tekitada suuremat ootusärevust puhkusereisi osas. Puhkust sümboliseerivad teemad ja märgid on hea viis end puhkuselainele viimiseks. Õnneks on võimalus külastada kasiino online lehti, kus on kasiino mängud tasuta proovimiseks ja ei pea oma puhkuseraha sinna riskima. Tegemist on siiski hasarti tekitavate mängudega, mistõttu tuleks neid mängida vastutustundlikult.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.