Kus reisil olles online pokkerit mängida?

Mees toolil

(Sisuturundus)

Pokkeri ülemaailmne populaarsus kasvab jätkuvalt nii traditsioonilistes kaarditubades kui ka online-maailmas, kus mängijad saavad nautida pokkerit erinevates vormingutes. Pokkeri ajalugu on tõepoolest nii põnev, ja selle teeb veelgi imetlusväärsemaks teadmine, et tegemist on sajandite vanuse meelelahutusega. Kuigi pokkeri täpne päritolu on mõnevõrra vaieldav, on laialt levinud seisukoht, et mäng on aja jooksul arenenud ja seda on mõjutanud erinevad kaardimängud. Arvatakse, et pokkeri varaseim eelkäija sai alguse 16. sajandil Euroopas. Mängud nagu "Poque" Prantsusmaal ja "Primero" Hispaanias olid selle varased versioonid. Need mängud hõlmasid panustamise ja blufimise elemente, mida kasutatakse ka tänapäeval.

Online pokker ja online kasiino on meeldiv meelelahutusvõimalus neile, kes soovivad harrastada seda oma kodusest mugavustsoonist või reisil olles. Veebimaailm pakub mitmeid erinevaid saite ja siinkohal toome välja mõned populaarsemad saidid nii Eestis kui ja välismaal.

PokerStars: PokerStars on üks suurimaid ja tuntumaid online pokkeriplatvorme. See pakub laias valikus pokkerimänge, sealhulgas Texas Hold'em ja Omaha, ning korraldab arvukalt turniire ja rahamänge. PokerStars on saavutanud peamiselt oma edu tänu heale tarkvara arendustele ning pokkerilegendide soovitustele. Paljudele tänaseks professionaalsel tasemel mängjatele on tegemist esimeseks saidiks, mida nad kunagi kasutanud. Teised veebi kasiinod on proovinud saavutada sama edu, kuid jäävad edetabelis siiski madalamatele kohtadele.

888poker: 888poker on mainekas veebipokkerisait, millel on ülemaailmne mängijate baas. Nad pakuvad erinevaid kaardimänge ning sageli on mängijatele mõeldud tutvustusi ja üritusi. Eelmise nimega Pacific Pokker loodi 2002.aastal ning on muutunud üheks enim eelistatud nutiseadmes mängitavaks veebipokkeri platformiks. Ettevõte arendab pidevalt uusi võimalusi pokkeri mängimiseks ning seda eriti läbi nutitelefoni. 

PartyPoker: PartyPokeri portaalil on pikk ajalugu ning see on tuntud oma pokkeriürituste ja turniiride poolest. Läbi aastate on PartyPoker loonud koostööd erinevate brändide ja ettevõtetega, sealhulgas ka Optibetiga et pakkuda kasutajatele suurturniiride võimalusi ning kombineeritud mängurlust. 2021.aastal lõid PartyPoker ja PartyCasino koostöölepingu McLaren Racinguga. 

GGPoker: GGPoker kogub iga aasta üha enam kuulsust ning peamiselt tänu oma uuenduslikule pokkerimängule lähenemisega. Esmalt Aasias loodud ja hiljem Euroopasse turustatud veebimängude sait on võrdlemisi uus konkurents pokkerimängu edastajate seas. 2014.aastal arendatud platform aga kogus kiirelt kuulsust ning on nüüdseks muutunud populaarseks sihtkohaks online pokkeri mängijate seas. Ka Olybet kuulub nende võrgustikku. 

Unibet pokker: Unibet on hinnatud sait, mis on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese ja meelelahutusliku mängija fookuse poolest. Nad pakuvad head valikut mänge ja formaate: Texas Hold’em, Omaha, 7 Card Stud. 

Mis vahe on Texas Hold’emil ja Omahal? Texas Hold’emi puhul on igal mängijal käes kaks kaarti, Omaha puhul on mängijal aga 4 kaarti. Neljast olemasolevast kaardist mängib mängus kaasa teie käes vaid kaks kaarti. Kombineerimise võimalus tõstab või langetab sel viisil võiduvõimalust. 

Online kasiinos mõlema pokkerimängu variatsioone mängides saab harjutada turniirideks või veeta lihtsalt meeldivalt aega. Omaha mängu mängides tuleb keskenduda enim kaartidele teie käes. Kasutada tuleb ära kindlasti kaks teie käes olevat kaarti ja kolm diileri poolt pandud kaartidest teie ees laual. Selline pokkeri eristiil loob mängu erilisust ning eripärasust- nii mõnigi Texas Hold’emi mängija põrub Omaha pokkerit mängides juba esimeses ringis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.