Kuurort koduõuel

Õuemööbel.

(Sisuturundus)

Oma kodu on tore. Veel toredam on, kui sellega on kaasas ka oma aed. Nii kodu kui aed annavad mustmiljon võimalust selle kujundamiseks just oma äranägemise järgi. Toolike siia, vaasike sinna. Saate oma ruumi kujundada täpselt nii nagu meeldib ning iseennast läbi oma kujunduse näidata. Aiaruum annab väga palju juurde. Vaja läheb vaid veidi mõttelendu ning saate oma aiast kujundada imetabase oaasi või miks mitte omaenda väikese kuurorti.

Tegelikult ei lähe oma aia heaks kujundamiseks palju vaja. Mis siis teeb kuurortist kuurordi? Päike, mõnus istumiskoht, lamamistoolid ja lähedased inimesed, kellega häid emotsioone jagada. Mõnusaks kogunemiseks lõkke või grilli ümber läheb vaja mõnusat istumiskohta. Kui toolike siia, vaasike sinna pole päris teie teema, siis pole põhjust muretseda. Tänapäeval on väga suures valikus leitavad õuemööbli komplektid. Sealt leiate toole-laudu igale maitsele ja eelistustele – puidust, polürotangist, pehmendustega ja ilma, väiksemale ja suuremale rühmale ning erinevas värvigammas heledast puidust mustani. Mis iganes teie eelistuste ja ülejäänud kodu kujundusega sobib.

Aiamööbel.

Kui sobiv mööbel on olemas, grill käimas, ei jäägi muud üle kui oma lemmik seltskond kokku ajada ning veeta värsket sügisõhtut heade sõprade, kokteilide, lauamängude seltsis, jagades häid muljeid ning nautides sumedaid sügisõhtuid.

Eesti talved on teadagi pimedad ning enne nende pimedate talveõhtute saabumist tasuks veel päikesest viimast võtta. Kuurorti atmosfääri loomisel tuleb siin appi kokkupandav lamamistool. Lamamistoolid pole ammu enam ainult lõunamaareisi rannal või basseini ääres nähtavad valged lamamistoolid. Esiteks on need nüüd palju laiemalt levinud ning neid leidub igat sorti ja materjali. Neid on nii sees kui õues hoiustatavaid, nii väga erinevast puidust kui polürotangist, erinevat värvi pehmendustega ning ilma ja muidugi väga mitmekülgse disaini ja värvivalikuga. Nii ongi oma kuurort koduõuel käes, nautige lamamistoolis päikest ja kokteili ning võtke suvest või soojast sügispäevast viimast, kuniks võimalik. Võite ööseks vaid katted tuppa viia, kuid kokkupandavate lamamistoolide põhjal võite selle ka lihtsalt ööseks kokku panna ning tuppa või kuuri viia. Tänapäeva toolid on kergesti kokkupandavad ja teisaldatavad. Võite hommikul ärgata, ilma vaadata ja otsustada, kas võtate kaenlasse pleedi ja kuuma kohvitassi ja lähete varjualusesse vihma nautima või voldite hoopis õues lamamistooli välja ning naudite päikesevanni.

Lamamistool.

On oluline, et inimene saaks puhata. Sama oluline on saada värskes õhus. Meil on kõik võimalused luua oma koduaega omaenda väike oaas, kus õigete tarvikute olemasolul nautida igasugust ilma. Kas üksi või sõpradega, teetassi või kokteili saatel – see on teie otsus. Samuti see, millega oma aia täidate. Kõik võimalused on olemas ning tänapäeval on meil võimalusi, sealhulgas kodukujundamise võimalusi, millest aastaid tagasi võinuks vaid unistada. Nagu öeldakse – kodu on kindlus. Teeme sellest nii seest kui väljast ühe ilusa kindluse, kus on mõnus puhata ja aega veeta.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.