Millisel broneeringusaidil saab kõige odavama öömaja?

(CC) Moondance, Pixabay

Milline broneeringukeskkond annab kõige odavamad hinnad? Niisama lihtsalt see ei selgugi, sest igal saidil on oma tingimused ja hoptellid saavad pakkuda erinevaid hindu vastavalt vahendustasule ja tingimustele, mida broneerimissaidid nõuavad.

Kindlustusfirma InsureMyTripi uuris ligi tuhande hotelliga läbi erinevate tuntud broneeringusaitide, millistega saab kõige odavama öömaja.

Igaüks soovib puhkuse planeerimisel leida just parima võimaliku pakkumise. Analüüsis olid 1000 hotelli kahekümnes linnas.

Selgus, et üldiselt pakub Hotels.com kõige odavamat majutust. Neil on 289 juhul odavam öömaja kui teistel veebisaitidel. Expedia ja otsebroneeringud on odavamad vastavalt 283 ja 159 korral. Booking.com on kõige vähem kuluefektiivne valik, pakkudes 54 juhul paremat pakkumist, kui teised veebisaidid.

kus on odavam

New Yorgis on hotellihinnad viimase kahe aasta jooksul neljakordistunud ja uuring näitas, et hotellitoa keskmine hind maksab teile 318 dollarit. Kuid see on ka linn, kus saab kõige rohkem raha säästa – kui natukene otsida.

Booking.com-is on hotellitoa keskmine hind 367 dollarit. Hotels.com-i kaudu broneerimine maksab aga keskmiselt 293 dollarit, säästes seega keskmiselt 74 dollarit.

Booking.com-i kaudu broneeritud toad Londonis maksavad aga keskmiselt 331 dollarit. Kui Hotels.com-i ja Expedia kaudu broneeritud hotellid maksavad seal aga keskmiselt 286 dollarit. Broneerimine kummalgi neist kahest saidist on 82 protsenti ajast kuluefektiivsem.

Linnades

Vaata kogu uuringut siit.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.