Spordiüritused 2022, mida kindlasti külastada Riias

Foto: Pixabay

(Sisuturundus)

Meie naaberriigis, Lätis, toimub tänavu palju erinevaid spordiüritusi, mida tasub igal spordihuvilised külastada. See on hea võimalus, kuidas ühendada puhkusereis ja enda hobid. Oleme kokku pannud spordiüritused, mis toimuvad Läti pealinnas Riias 2022. Aasta esimeses pooles.

Spordiüritused 2022 Lätis

Pole oluline, kas sa oled suur jalgpallifänn või sa armastad hoopiski teistlaadseid spordiüritusi nagu näiteks tango maratoni või muud sellist, sest tänavune aasta toob väga põnevaid spordiüritusi Lätti. Osale nii nagu sina soovid ja vali välja üritused, mida tänavu Lätis külastada.

Üritused jalgpalli huvilistele

  1. Ghetto Football 2022, round 1. 

Aeg: 01. juuni Riias

  1. Ghetto Football Euro League 2022 FINAL

Aeg: 08. juuni Riias

  1. Ghetto Football 2022 SUPERFINAL

Aeg: 10. august Riias

Üritused tantsu huvilistele

  1. La Bruja de Riga * International Tango Marathon

Aeg: 28. aprill kuni 2. mai Riias

  1. International Choreographers Competition BEST SHOW 2022

Aeg: 15. mai Riias

Muud spordiüritused

  1. Baltic Boat Show

Aeg: 8. aprill kuni 10. aprill Riias

  1. Meto and Velo Show 2022

Aeg: 8. aprill kuni 10. aprill Riias

  1. Baltic Drift Grand Opening 2022

Aeg: 29. juuli Riias

  1. Amateur ice hockey: RigaCup 2022

Aeg: 2. juuni kuni 4. juuni Riias

Need on mõned sündmused, mis toimuvad Riias selle aasta esimeses pooles. Spordiüritusi on võimalik lisaks Riiale nautida ka teistes Läti linnades. Avasta kogu spordiürituste kalender ja leia just need tippsündmused, mis panevad silma särama näiteks Betsafe Totalizators lehel. 

Kuidas valmistada ette spordiürituse külastamiseks?

Viimased aastad on muutnud meie elu ja paljudel üritustel osalemiseks või ka reisimiseks on kirjutatud ette nõuded, mida tuleb täita. Enamik nõuded on kehtestatud sellepärast, et tagada turvaline osalemine kõikidele inimestele. Nõuded sõltuvad tihti sellest, milline on praegune koroona viiruse olukord antud riigis või maailmas. Kuna see on pidevalt muutumises, siis võivad ka üritustega sõltuvad detailid muutuda. Seega, kui oled planeerimas spordireisi Lätti, siis hoia silm peal kõikidel nõuetel, mis kaasnevad üritusel osalemisega. Nendeks võivad olla näiteks maski kandmise kohustus või koroona läbipõdemist, vaktsineerimist tõendava dokumendi esitamine või midagi kolmandat. Niisamuti nagu on ka nõuded üritusel osalemiseks, võivad muutuda ka piirangud reisimisega. Enne reisi tasub end kurssi viia nõuetega, mis tingimustel on võimalik mõnda sihtriiki siseneda. Teiseks tuleb uurida, millised on kehtivad nõuded riigis, et olla teadlik sellest, kas ja kuidas restoranis einestada või teisi teenuseid tarbida. Õnneks on selle kohta võimalik lugeda täpsemat informatsiooni Välisministeeriumi kodulehelt, mis viitab ka sihtriigi kodulehekülgedele, kust leiab omakorda detailsema informatsiooni piirangute jms osas.

Pandeemia ajal reisimine ja üritustel käimine on palju keerulisem kui varem, kuid see-eest pole need reeglid midagi keerulist. Oluline on neid teada ja järgida. Välisriiki reisimiseks sõlmi ka reisi- ja tervisekindlustus, mis tagab sulle turvatunde erinevateks juhtudeks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.