Uuring näitab, millised riigid on AirBnB kasutajate seas kõige kõrgemalt hinnatud

Uus-Meremaa.

AirBnB teatas hiljuti, et nende broneeringud kasvasid 52%, kuna COVIDi piirangud on hakanud maailmas leevenema. Ka jagamismajutusse on turistid tagasi kolinud. Money.co.uk eksperdid uurisid, millistes asukohtades üle maailma on AirBnB on kõige kõrgem reiting.

Money.co.uk kasutas Big 7 Traveli koostatud nimekirja maailma 50 populaarseima külastuskoha kohta (1,5 miljoni inimese küsitluse põhjal) ning otsis üldise keskmise hinnagu väljaselgitamiseks AirBnB sihtpunktide arvustuste skoori. Money.co.uk kasutas Bayesi keskmise reitingu arvutusmeetodit, mis võtab arvesse nii keskmist hinnangut kui ka arvustuste arvu.

AirBnB broneerijate kümme kõige kõrgemalt hinnatud asukohta on järgmised (0-100 punkti).

  1. Waikato, Uus-Meremaa 100 p
  2. Beijing, Hiina 98 p
  3. Kerry, Iirimaa 96 p
  4. Rio de Janeiro, Brasiilia 93 p
  5. Havana, Kuuba 91 p
  6. Moskva, Venemaa 89 p
  7. New Orleans, USA 87 p
  8. Antarktika 84 p
  9. Barbados 82 p
  10. Dubrovnik, Horvaatia 80 p

Waikato Uus-Meremaa põhjapoolsel saarel on kõige paremini, lausa maksimaalselt hinnatud reisisihtkoht, mille populaarsus on 100 punkti sajast ehk parim, mida on võimalik tahta. Waikatos asub Uus-Meremaa pikim jõgi. 

Teisel kohal on populaarsuselt 98 punktiga Hiina pealinn Peking. Linn on loomulikult täis ajalugu ja arhitektuuri, suure rahva minevikku.

Kolmanda koha võtab Iirimaa edelaosa suurem linn Kerry, mille keskmine reiting on 96 punkti. Koos "Rohelise maa" mägedega on Kerry koduks hingekosutavatele kaljudele, rannajoontele ja sellistele tuntud  vaatamisväärsustele nagu Torci juga ja Torci mägi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.