Olulised seadmed reisimiseks

Reisivarustus.

(Sisuturundus)

Reisimine on üks imelisemaid kogemusi. Eriti praeguses maailmakliimas tundub see midagi, mida me kõik vajame. Reisi üks ebameeldivamaid osasid on aga pakkimine - sageli on keeruline otsustada, et mida läheb vaja, mida aga mitte. Ja samuti juhtub ka seda, et sa ei kasuta pooltki sellest, mida võtsid kaasa. Nutikas pakkimine on oluline, et reisimine oleks võimalikult vaevutu ja nauditav. Erinevad elektroonikaseadmed on pikkade pendeldamiste ajal hea viis ajaveetmiseks. Vaadake meie ettepanekuid kõige olulisema elektroonikaseadme kohta.

Kõrvaklapid
Head kõrvaklapid peavad reisil olema kaasas, eriti siis, kui reisid lennukiga. Lihtsalt istuge, lõdvestuge ja pange oma lemmiklaulud kordama. Veelgi parem on aga praegu saadaval olevate kõrvaklappide valik.

Üks populaarsemaid valikuid, eriti reisimisel, on mürasummutavad kõrvaklapid. Need võimaldavad teil täielikult vabaneda ümbritsevatest helidest, nagu lennukiturbiini tüütu heli või ka muud häirivad helid. Saadaval on palju erinevaid disaine, alates mahukatest kuni kompaktsemate versioonideni. Sageli on neil ka karp kaasas, nii et võite need lihtsalt oma kohvrisse või seljakotti visata ja minna.

Ehkki mürasummutavad kõrvaklapid pole mõeldud kõigile, ei saa eitada mugavust kasutada head paari juhtmevabasid kõrvaklappe. Alates tuttavast Airpodsi disainist, on see valem, mis töötab peaaegu kõikjal. Need on kerges kaasaskantavas ümbrises, mis toimib ka teel olles laadijana. BigBox pakub palju erinevaid kõrvaklappe - juhtmevabad, mürasummutavad, juhtmega ja ka paljud muud.

Tahvelarvuti
Neile, kes ei soovi reisides sülearvutit kaasas kanda, kuid soovivad siiski mõnikord veebi minna - tahvelarvuti on suurepärane valik. Kaasaegsed tahvelarvutid pakuvad sülearvuti funktsionaalsust poole väiksema hinnaga ja suurusega. Ükskõik, kas soovite vaadata oma lemmik telesarja, lugeda raamatut või mängida mänge - tahvelarvutil saate teha kõike seda ja palju muud ka.

Parim asi nende juures on see, et hoolimata teie eelarvest suudate kindlasti leida endale sobiva. Võib-olla soovite suuremat või seda, mis sobib teile kätte - seal on kõigile midagi. Peaksime mainima ka täiendavat funktsionaalsust - saate selle ühendada füüsilise klaviatuuriga ja muuta ta tõesti kaasaskantavaks tööjaamaks.

Akupank
Reisiks elektroonikat pakkides pole miski olulisem kui nende täislaadimine. Päeva lõpuks Te ei taha, et telefoni aku saaks tühjaks, kui proovite navigeerida võõras linnas. Nii suured kui ka väikesed, nad on loodud selleks, et hoida piisavalt energiat, et teie elektroonika saaks päeva läbi ajada. Leiate vajaliku mahuga ja teie eelarvele sobiva mudeli ilma probleemideta. Nad on ka lihtsasti kaasaskantavad ja saate selle lihtsalt oma kohvrisse visata.

Elektriline hambahari
Kuigi see võib tunduda veidi veider, võib elektrilise hambaharja kaasa võtmine olla üllatavalt hea mõte. Isiklik hügieen ei tohiks kannatada, sest olete kodust eemal ja hea viis selle eest hoolitseda on elektriline hambahari. Kui te pole kunagi varem elektroonilist hambaharja proovinud, võite magada millegi suurepärase maha. Nad on väga kompaktsed, neid müüakse koos varuharjadega ja nad laevad üsna kiiresti. Enamik elektroonilisi hambaharju on varustatud spetsiaalselt kasuliku reisikohvriga, mis muudab vajaliku pakkimise lihtsamaks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.