Kuidas ka reisimise ajal oma lemmikuid kasiinomänge mängida

Kasiino nutitelefonis

(Sisuturundus)

Paljudele inimestele meeldib reisides oma nutitelefoniga erinevaid mänge mängida. Miks ka mitte – tegemist on ju igati põneva ning suurepäraselt aega veetva tegevusega. Naljakal kombel pole, aga enamus kursis sellega, et olemas on ka palju erinevaid tasuta kasiinoaplikatsioone, mis lasevad sul oma lemmik kasiinomänge samuti reisil harrastada. Järgnevas artiklis loetleme üle mõningad levinuimad moodused seda teha.

Laadi alla mõni online kasiino aplikatsioon, et mängimine võimalikult mugav oleks

Kui sulle meeldib just näiteks enne lennukisse istumist kasiinomänge mängides aega veeta, siis oleks üpriski tark mote laadida eelnevalt alla mõne Eesti online kasiino aplikatsioon ehk tarkvara. Erinevad kasiinod pakuvad erinevaid asju, seega tee endale enne kindlasti kindlaks, et kas sinu lemmikmäng ikka seal olemas on. Niiviisi on kõige mugavam lennujaama wifit kasutades võimalikult kiiresti mänguga pihta hakata.

Selleks, et oma lemmik kasiinomängu võõras riigis mängida kasuta tasuta Wifit

Kui oled juba mõnes võõras riigis, siis on ülioluline, et sa kasutaksid mängimiseks kohalikke tasuta Wifialasid. Seda sellepärast, et kui kasutad omaenda teenusepakkuja 3G või 4G ühendust, siis võib sind tagasi Eestisse jõudes mõne kopsaka arve näol ebameeldiv üllatus ees oodata.

Tasuta Wifi ala void leida kas lennujaamast, mõnest kohvikust või hotellist kus ööbid. Mõned maailma linnad on läinud isegi nii kaugele, et pakuvad üle linna ulatuses tasuta wifit. See informatsioon tuleb sul aga endal eelnevalt välja selgitada.

Katseta erinevaid kasiino mange, et leida just sulle endale sobiv

Isegi siis kui sa juba tead, milline su lemmik mäng on, oleks vahete vahel tark ka teisi väljalaskeid proovida. Sulle meeldivad slotid ning mängid neid peaaegu alati? Proovi kindlasti ka näiteks pokkerit, sest kunagi ei tea, kas mõni mäng sind tõmbab või ei, enne kui oled selle järgi proovinud.

Võid proovida ka näiteks Bakaraad või Ruletti. Muret ju pole – kui sind see ei köida, saad sekundite jooksul oma vana mängu juurde tagasi pöörduda.

Selleks, et veelgi mugavamalt mängida, võta reisile kaasa tahvelarvuti

Kuigi nutitelefoniga on kasiino mange mõnus mängida, siis veelgi mugavam on seda teha tahvelarvutiga. Seda juba lihtsalt sellepärast, et selle ekraan on suurem ning nuppudele pihtasaamine samuti lihtsustatud. Lisaks sellele saad tahvelarvutiga tavaliselt mänge ka parema graafikaga proovida.

Muidugi kui sa reisid alati näiteks sülearvutiga, siis saad sellega ka kõike online kasiino mange proovida. Lihtsalt sülearvutiga on seda natukene ebamugavam teha, sest pead siis seda kotti igalpool kaasas kandma.

Paki kaasa akupank

Õiged mängurid ei taha, et neil poole sessiooni pealt nutitelefon või muu mängimise harrastamiseks kasutatav vahend tühjaks saaks. Sellepärat ongi tark kaasas kanda ka akupanka. See võtab vähe ruumi ning aitab sind nii mõneski olukorras hädast välja.

Loodetavasti said käesolevast kirjutiseset nii mõnegi hea nipi, mida kõrva taha panna. Kui soovid enamgi reisinippe, siis loe näiteks seda reisiteemalist postitust nytimes kodulehelt.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.