Viis asja, mida praegu reisile kaasa võtta

JBL Go 2.

(Sisuturundus)

Mida võtta kaasa reisile, millest abi oleks, et retk mööduks mõnusamalt? Otsisime välja viis asja.

Juhtmevaba veekindel kõlar JBL GO2

JBL GO2

Bluetoothi ühendusega veekindel JBL-i kõlar GO2 sobib alati reisile kaasavõtmiseks, sest JBL on teada-tuntud kvaliteediga ja vastupidav igas olukorras. Kõlar kestab akult 5 tundi, lisaks Bluetoothile saab ühendada ka kaabliga, mis käib 3,5 mm pessa. Hind - 37 eurot.

Elektritõukekas Xiaomi Electric Scooter Pro

Xiaomi elektritõukeratas

Jah, miks mitte - reisil on väga hea abivahend üks kerge ja kokkuvolditav elektritõukekas, millega saad kiiresti edasi ja hoopis rohkem avastada, kui jala või autoga. 

Xiaomi Electric Scooter Pro - 466 € saab kokku voltida ja kaasa võtta nii automatkale, bussi- või rongireisile. Kohale jõudnud, pakid tõukeka lahti ja võid kulgeda kuni 45 km. Maksimaalne kiirus on 25 km/h. Hind 475 eurot, saabub Poolast, seega Euroopa Liidu siseturult ja kõrgeid makse ei lisandu.

YWXLight LED pealamp, 5000 luumenit

pealamp

5000-luumenine LED-pealamp YWXLight (hind 12,6 eurot) on abiks igas olukorras: matkates öises laagripaigas, autoreisil, rattamatkal või merel. Pealamp vajab kaht akut - 2 x 18650 tüüpi liitiumakut, millelt võimas valgusvihk töötab kuni 8 tundi.

Kahe USB-pesaga universaalne võrguadapter maailma pistikupesadele

Toiteadapter

Universaalne toiteadapter on reisil alati vajalik ning kui reisid mitmes riigis, tuleb eriti kasuks nn maailma adapter, mis konverdib suvalise pistikupesa suvaliseks pistikuks. Dual USB Plug Charger pakub ühel kuubi tahul pistikupesasid kõikvõimalike pistikute jaoks (muidugi on olemas ka tavaline europistik), teistel tahkudel on aga võimalik välja tõmmata pea kõigi maailma erinevate pistikute versioonid. Pinget ei muundata, seega kui oled USA-s, peab su elektriseade toetama ka sealset 110 V pinget. Enamasti toetabki. Lisaks on küljel kaks USB-pesa, nii et saad samast ka mobiilseid seadmeid laadida. Adapter maksab 10,8 eurot.

JOFLO 30W 4 Ports USB kiirlaadija

USB-laadija

keskmisel reisijal on pagasis vähemalt kolm, kui mitte neli nutiseadet, mida vaja õhtul ööbimiskohas kiiresti laadida. Kõige parem on teha seda nelja pesaga kiirlaadijaga. JOFLO 30W 4 Ports USB kiirlaadija on nelja GC3.0 kiirlaadimispesaga, mis laevad 3,1 ampriga 75% kiiremini kui tavalised laadijad. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.